Myštěves 2018 - PKL Myštěves

Liga: PKL
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 05. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 20:00
Konec rezervace: 05. 05. 2018 00:00
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pšánky HKDan Všetečka
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Hrobice PAJaromír Rosůlek
44Dlouhá Ves ženyRKPepa Malý
55Myštěves HKPodkozákovská liga
66Frýdštejn JNJosef Hanuš
77Březová LIJirka Havlík
88Košťálov ŽenySMLenka Poloprutská
99Valdice JCTomáš Mikšík
1010Smidary HKPodkozákovská liga
1111Tatobity SMmarek bárta
1212Olešnice SMLukáš Marek
1313Veselá SMJaroslav Novotný
1414Malá Skála JNRadek Havelka
1515Jirkov BJNLuboš Barvínek
1616Hradčany LITomáš Marvan
1717Malá Skála Béčko ženyJNAndrea Vavřichová
1818Košťálov SMLenka Poloprutská
1919Veselá ženySMJaroslav Novotný
2020Jirkov JNLuboš Barvínek
2121Karlinky LISDH Karlinky
2222Březová ženyLIMartina Šámalová
2323Jílové u Držkova JNLukáš
2424Dubenec TUMartínek z Dubence
2525Jeřmanice ŽenyLIJan Kühnel
2626Pěnčín JNMarek Mrkvička
2727Chyjice JCDavid Hrdý
2828Ploužnice SMHonza Novotný
2929Děčín I-Děčín DDM Armex DěčínDCJosef Gipfl
3030Jeřmanice MužiLIJan Kühnel
3132Letohrad - Orlice ženyUORomana Motlová
3233Pšánky HKVáclav Zubr
3334Děčín XXXII-Boletice nad Labem ženyDCJosef Gipfl
3435Příšovice LIladislav kosek
3536Únětice 1911PJPetr Skala
3637Čeperka NPALeoš Kříž
3738Skrochovice ŽenyOPVeronika Borůvková
3839Katusice ženyMBBlanka Kuntošová
3949Břehy MBPetr Zavrtálek
4050Myštěves ženyHKPodkozákovská liga


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK13,7213,7413,742018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Březová LI14,3914,1114,392018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Pšánky HK14,4414,2714,442018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Myštěves HK13,4714,5714,572017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Smidary HK14,8414,3114,842018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Hrobice PA14,5114,9114,912018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Čeperka NPA14,8015,0715,072018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Tatobity SM14,5615,0815,082017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC15,4014,1215,402017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Karlinky LI15,0915,4115,412018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Malá Skála JN14,4715,4315,432018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Dubenec TU15,2015,4715,472018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Březová LI15,6615,6315,662017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,5315,6615,662018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Košťálov SM15,7115,2715,712018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Pšánky AHK15,7715,1215,772017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC15,5915,7715,772018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Valdice JC15,0215,8315,832017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Ploužnice SM15,9015,9215,922017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Košťálov SM15,9615,6915,962017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Děčín I-Děčín DDM ARMEXDC16,0515,2216,052018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Frýdštejn JN15,2316,0716,072018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Jeřmanice LI16,2915,7216,292017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Karlinky LI16,5216,5116,522017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Velké Hamry JN16,6214,6416,622018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Chyjice JC16,7116,4016,712018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Olešnice SM16,8215,7916,822018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Smidary HK16,9814,4116,982017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Veselá SM14,8117,7317,732017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Břehy MB17,7516,9817,752018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Frýdštejn JN15,6917,9017,902017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Příšovice LI17,7818,0318,032018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Pěnčín JN18,0518,2818,282017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Pšánky BHK18,8215,3918,822017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Valdice JC19,0115,5019,012018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Velké Hamry JN20,7421,0321,032017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Jílové u Držkova JN25,3624,0425,362017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Veselá SM26,3714,9626,372018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Hradčany LI16,8427,7027,702017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Jeřmanice LI32,3932,0332,392018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Únětice PJNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Malá Skála JNNPNPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Hrobice PA18,60NPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Jirkov BJNNPNPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Loukov MBNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Cetenov LINP20,15NP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Pěnčín JNNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Chyjice JCNPNPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Tatobity SMNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Ploužnice SMNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO17,3417,1217,342017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,5816,4817,582017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI17,6717,5117,672018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Katusice MB17,2718,2918,292018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Libuň JC17,4518,4118,412017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Veselá SM19,3919,7919,792018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Dlouhá Ves RK20,1020,8520,852017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Myštěves HK18,1620,8620,862018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Košťálov BSM20,9717,0120,972017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Březová LI19,7121,2021,202018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC21,2821,7521,752018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Dlouhá Ves RK20,6321,8521,852018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Veselá SM19,3822,8022,802017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Rokytno PA23,1316,6623,132017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Smidary HK23,1723,1123,172017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Košťálov ASM24,6317,0424,632017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO27,0626,5327,062018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN27,7328,5328,532017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN17,6244,8244,822018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Košťálov SMNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI18,33NPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/07/21 Podmoklice, PKL Podmoklice
PKL
2018/07/28 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2018
PKL
2018/08/11 Jílové u Držkova, Jílovský pohár
PKL
2018/08/25 Karlinky, PKL Karlinky
PKL
2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018
PKL
Kdy Kde Liga