Mysletice 2022 - 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice

Liga: PLPU
Místo: Mysletice
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 06. 2022 13:00
Kontakt:   TETOUR Lukáš
Telefon:  728440982

Začátek rezervace: 23. 04. 2022 13:00
Konec rezervace: 04. 06. 2022 13:00
Začátek tipování:  23. 04. 2022 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2022 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysletice-12237.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Čechtín TRMarek Vaněk
23Heřmaneč JHOndřej Pecha
34Kamenice nad Lipou PETomáš Bulant
45Markvarec JHmartin pecha
56Strmilov JHMartin Tuček
67Milíčov JIFilip Pech
78Batelov JIMichal Procházka
89Žirovnice PEAdam Hamerník
910Budeč JHMatěj Šmahel
1011Telč BJIMatěj Plunder
1112Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1213Čechtín BTRMarek Horký
1314Dolní Němčice JHmartin pecha
1415Dešná BJHAleš Coufal
1516Slapy TAAleš Tůma
1617Sedlatice JILuboš Šťastný
1718Telč JIZdeněk Kubát
1819Urbanov JILukáš Trkola
1920Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2021Třebětice JHRadim Tříletý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Batelov JIPavla Kaňkovská
25Budeč JHMichaela Černá
36Zdešov JHAneta Slipková
47Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
530Žirovnice PEAdam Hamerník
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slapy TAAleš Tůma
22Telč BJIMatěj Plunder


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI17,6717,1917,672019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE17,4617,7317,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Strmilov JH18,0418,2018,202017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE18,2417,9718,242017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žirovnice PE17,8718,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH17,6218,2918,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žirovnice PE17,5318,4618,462017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Němčice JH--18,472018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mysletice JI--18,642018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Božejovice TA18,7217,9818,722019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sedlejov JI18,7618,1518,762017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,8018,7018,802017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radkov JI18,6118,8818,882017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolní Němčice JH19,0518,5119,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH--19,122018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH19,1917,3219,192019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlejov JI18,8719,2419,242019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná BJH18,6519,3319,332017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice JI--19,422018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libkova Voda PE18,4019,4319,432017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Batelov JI19,5318,6619,532019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libkova Voda PE--19,602018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,792018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kaliště JI19,2519,9419,942017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH20,1019,7620,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Heřmaneč JH--20,212018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žirovnice PE--20,362018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rohovka PE20,4323,7020,432017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sedlejov JI--20,552018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bílý Kámen JI19,0120,6820,682017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Heřmaneč JH18,2520,7120,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Božejovice TA20,9719,6420,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Rynárec PE--20,992018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Strachoňovice JI--21,202018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rynárec PE21,2119,5021,212019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Milíčov JI--21,352018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Batelov JI--21,662018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Drunče JH20,4421,7321,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Markvarec JH21,8521,9221,922017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou BPE--22,482018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Panské Dubenky JI22,9722,4922,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Batelov JI23,0118,4123,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Strachoňovice JI23,7318,8023,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mysletice JI19,7325,5325,532019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Počátky PE26,1425,8826,142019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rynárec PE20,5228,5828,582017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kaliště JI28,7228,9728,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Strachoňovice JI32,8833,9233,922017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Sedlatice BJI34,6534,3934,652019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Strmilov JH--35,552018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Libkova Voda PENPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI--NP2018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Český Rudolec JH--DSQ2018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mysletice JIDSQDSQDSQ2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/06/12 Mysletice - Sportovní areál, PUTOVNÍ JEŽEK
-
2017/06/17 Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/23 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2022/06/04 Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice
PLPU
2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B
PLPU
2022/06/26 Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B
PLPU
2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B
PLPU
2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP
PLPU
2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec
PLPU
2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga