Moravany 2019 - O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Moravany
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 16. 06. 2019 09:30
Kontakt:   SDH Moravany
Telefon:  774813895

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 09:30
Konec rezervace: 16. 06. 2019 09:30
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1593472640929237/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-moravany-9986.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,0816,1516,152018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,4316,1516,432018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,2416,4616,462018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,6216,1216,622018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,7016,3216,702018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahorčice ST16,8016,3716,802018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice PJ16,8216,4416,822018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice BUO16,1116,8516,852018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad JeleniUO16,7216,9416,942018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR16,9416,6016,942018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK16,9616,2416,962018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov TA16,9816,8916,982018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnov RK16,7517,0517,052018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,1316,5417,132018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevcehle JI17,3616,5817,362018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5416,3617,542018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,6916,9717,692018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohdalín PE17,7017,1417,702018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravany PA17,7116,5817,712018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR17,9217,1117,922018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotěmice TA17,9317,8717,932018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Choltice PA18,5817,7418,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,8918,892018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Záchlumí UO19,1519,1819,182018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Petrovice BTR20,5818,0320,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chářovice BN17,4420,9220,922018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice OP15,9221,2421,242018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chroustovice CR29,5130,2130,212018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čikov TRNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Slepotice PANPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrobice PANPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Srch PANPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krasonice JINPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pasohlávky BVNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stradouň UONPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čechtín TRNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kunemil HBNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zderaz CRNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bašnice JCNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/01 Duhové jezero, Noční útoky na jezeře v Moravanech
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga