Mladeč 2024 - ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Mladeč
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 31. 08. 2024 20:30
Kontakt:   Michal Balatka
Telefon:  733 286 342

Začátek rezervace: 25. 08. 2024 19:00
Konec rezervace: 31. 08. 2024 12:00
Začátek tipování:  31. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2024 00:00
Zadal: ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmladec/

Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-14307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BO16,1416,1816,182024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
2.  Dolany OL16,9216,3216,922024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
3.  Bezděčí u Trnávky SY17,0516,6917,052024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
4.  Janovice BR17,3817,1117,382024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
5.  Těšetice TyfočáciOL17,5217,0817,522024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
6.  Hrabišín SU17,2717,5417,542024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
7.  Střelice OL16,9017,6917,692024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
8.  Bludov SU17,8317,5417,832024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
9.  Brníčko SU17,4717,9317,932024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
10.  Mladeč OL19,0818,1519,082024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
11.  Nová Dědina OL19,4118,8719,412024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
12.  Ludéřov OL18,8119,9719,972024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
13.  Olešnice rezervaOL20,8419,6220,842024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
14.  Plinkout OL21,9018,6721,902024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
15.  Bílovice CPV16,8223,0023,002024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
16.  Chořelice OL17,7424,6624,662024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
17.  Břidličná BR19,3925,9325,932024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
18.  Břevenec OL35,1137,1237,122024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
20.  Nemrlov SUNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
21.  Třeština SUNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
22.  Kožušany OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
23.  Velká Bystřice OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
24.  Hlubočky OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
25.  Šumvald OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
26.  Nenakonice OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
27.  Olešnice X-teamOLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/09/17 fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2023/06/10 Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2023/09/02 Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
2024/09/14 Třeština -SU, ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga