Mikulovice hřiště 2022 - Noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Mikulovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 08. 2022 21:00
Kontakt:   Marek Balík
Telefon:  607858891

Začátek rezervace: 17. 05. 2022 10:00
Konec rezervace: 12. 08. 2022 21:00
Začátek tipování:  17. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2022 00:00
Zadal: Michal Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmikulovice/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Mikulovice Vás zve noční soutěž v požárním útoku na 2B!
 

Soutěž je otevřená pro všechny týmy a soutěžit se bude o věcné ceny. 
Ti nejlepší se můžou těšit i na rozstřel o sud piva.
 
Prezentace: do 20:45
Zahájení: 21:00
Povrch: travnatý, základna a náběh tartan
Provedení: 2B úzké, sklopky terče
Startovné: 200,- Kč
Kontakt: Marek Balík
Telefon: +420 607 858 891
Facebook: https://fb.me/e/1DmskOhUC
 
Budeme se těšit :)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mikulovice-12565.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mikulovice ZNMichal Urbánek
22Dobřínsko ZNMartin Čech
33Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
44Vítonice ženyZNPavlína
55Černín ZNJiří Veselý
66Petrovice TRJakub Picmaus
77Újezd ZNFilip Krupica
88Vítonice ZNPavlína
99Dešná BJHMichael Kráčman
1010Žerotice ZNJakub Čapek
1111Stařeč ženyTRSDH Stařeč
1212Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1313Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
1414Mikulovice Ženy ZNDominika Černá
1515Třebětice JHRadim Tříletý
1616Budeč ženyJHMichaela Černá
1717Čechtín TRLibor Tvarůžek
1818Police TRPavel
1919Křepice ZNJiří Veselý
2020Lesná ZNLuboš Svoboda
2121Myslibořice TRIvana Říhová
2222Police BTRPavel
2323Čechtín BTRMarek Horký
2424Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
2525Blatnice TRpetr veleba
2626Bojanovice ZNRoman Moravčík
2727Petrovice TRJakub Picmaus
2828Výčapy TRFilip Růžička


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mikulovice AZN17,3517,3817,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mikulovice ZN17,4017,7417,742019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,9918,0118,012018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Police TR18,1918,0718,192021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Černín ZN17,4818,2618,262022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dobřínsko ZN17,8018,2718,272018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Černín ZN18,0118,3618,362019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Police TR17,1018,4018,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dobřínsko ZN18,5317,9318,532019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Blatnice TR18,2218,7018,702021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Budíkovice TR18,7617,6418,762021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Police TR18,7918,6218,792018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mikulovice ZN18,8818,5918,882018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobřínsko ZN18,4819,3319,332021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chvalovice ZN19,3818,3219,382018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jezeřany-Maršovice ZN18,6719,6619,662019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chvalovice ZN19,9519,2119,952021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chvalovice ZN20,1719,7320,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mikulovice BZN20,0920,3820,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobřínsko BZN19,7820,5020,502019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Únanov ZN20,6520,7720,772019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lesná ZN20,8120,8720,872019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Újezd ZN21,3221,1921,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bojanovice ZN21,7120,7421,712022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lesná ZN22,0219,9822,022018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Budíkovice TR21,7622,9622,962022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Citonice ZN24,0721,8624,072018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hodonice ZN20,1725,3725,372022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Příložany TR17,3325,5125,512018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice ZN26,4625,2626,462022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Újezd ZN26,9327,5427,542022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dobřínsko ZN31,9218,5531,922022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Únanov ZN30,5633,3133,312022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mikulovice BZN35,6533,4735,652019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Horní Dunajovice ZN37,3536,4637,352019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Újezd ZN41,2519,6741,252021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jezeřany-Maršovice ZN48,2218,1248,222021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Černín ZN48,7319,4348,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Horní Dunajovice ZN48,0049,0949,092018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Dunajovice ZNNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žerotice ZNNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Grešlové Mýto ZN20,6320,74NP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bohutice ZNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Police TRNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Únanov ZN--NP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Černín ZN--NP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL
ZNL
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL
ZNL
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2021/07/17 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 1.kolo ZNL
ZNL
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2022/07/09 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL
ZNL
2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/08/20 Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2022/08/20 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B
-
2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B)
-
2022/08/20 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN)
-
2022/08/20 BELUŠA, Hasičská súťaž o pohár starostu obce
-
2022/08/20 Česká Rybná za hasičárnou, 34.ročník Kamarádův memoriál noční závody do kopce
-
2022/08/26 Zbraslavice hřiště, Noční závody V ročník 2b
-
2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara
-
2022/08/26 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL
-
2022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2022/08/27 Vysokov, 8. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
2022/08/27 Hřiště SDH Štítary, O putovní pohár SDH Štítary, 2B
-
2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B)
-
2022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města
-
2022/08/27 Jamnice, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2022/08/27 Bomberos aréna, Súťaž o pohár primátora mesta Turčianske Teplice
-
2022/08/27 Únanov, O pohár koupaliště Pohoda
-
2022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2022/08/28 Hřiště Bohuslavice, Velká cena Holbacup 2022 Bohuslavice
-
2022/09/02 Jezdkovice, Noční pohárová soutěž
-
2022/09/02 Areál SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž 2B
-
2022/09/02 fotb.hřiště Jezdkovice, noční pohár.soutěž O putovní pohár starostky obce
-
2022/09/03 Hasičská dráha Chvalovice, O Pohár starosty obce Chvalovice MH
-
2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, O Putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2022/09/03 Opočno, 9. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, Požární útok mládeže.
-
2022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP
-
2022/09/03 Fotbalové hřiště Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2022/09/03 ZA ZDRAVOTNÍM STŘEDISKEM, O pohár obce Horní Dunajovice 2022
-
2022/09/03 hřiště Úbislavice, 14. ročník noční hasičské soutěže
-
2022/09/03 Sezemice, Noční soutěž děti
-
2022/09/04 Srbice, dětská hasičská soutěž v požárním útoku
-
2022/09/09 Jemnice, náměstí Svobody, Noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2022/09/10 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále
-
2022/09/10 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH
-
2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B)
-
2022/09/10 Globus, Plzeň Košutka-Globus
-
2022/09/10 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B,
-
2022/09/10 Spálov - Pánská zahrada, 24. ročník soutěže O pohár starostky obce
-
2022/09/10 Srbice, O putovní pohár Václava Procházky
-
2022/09/10 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
-
2022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn
-
2022/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022
-
2022/09/10 Olešnice u OBECNÍHO RYBNÍKA, Soutěž - Muži 3x B75, Ženy 2xB75 - široké hadice
-
2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd
-
2022/09/10 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2022/09/17 Lodín, 10. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
2022/09/17 Plačice - hřiště, 16. ročník PLAČICKÉHO POHÁRU
-
2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla
-
Kdy Kde Liga