Mikulovice hřiště 2022 - Noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Mikulovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 08. 2022 21:00
Kontakt:   Marek Balík
Telefon:  607858891

Začátek rezervace: 17. 05. 2022 10:00
Konec rezervace: 12. 08. 2022 21:00
Začátek tipování:  17. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2022 00:00
Zadal: Michal Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmikulovice/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Mikulovice Vás zve noční soutěž v požárním útoku na 2B!
 

Soutěž je otevřená pro všechny týmy a soutěžit se bude o věcné ceny. 
Ti nejlepší se můžou těšit i na rozstřel o sud piva.
 
Prezentace: do 20:45
Zahájení: 21:00
Povrch: travnatý, základna a náběh tartan
Provedení: 2B úzké, sklopky terče
Startovné: 200,- Kč
Kontakt: Marek Balík
Telefon: +420 607 858 891
Facebook: https://fb.me/e/1DmskOhUC
 
Budeme se těšit :)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mikulovice-12565.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mikulovice ZNMichal Urbánek
22Dobřínsko ZNMartin Čech
33Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
44Vítonice ženyZNPavlína
55Černín ZNJiří Veselý
66Petrovice TRJakub Picmaus
77Újezd ZNFilip Krupica
88Vítonice ZNPavlína
99Dešná BJHMichael Kráčman
1010Žerotice ZNJakub Čapek
1111Stařeč ženyTRSDH Stařeč
1212Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1313Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
1414Mikulovice Ženy ZNDominika Černá
1515Třebětice JHRadim Tříletý
1616Budeč ženyJHMichaela Černá
1717Čechtín TRLibor Tvarůžek
1818Police TRPavel
1919Křepice ZNJiří Veselý
2020Lesná ZNLuboš Svoboda
2121Myslibořice TRIvana Říhová
2222Police BTRPavel
2323Čechtín BTRMarek Horký
2424Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
2525Blatnice TRpetr veleba
2626Bojanovice ZNRoman Moravčík
2727Petrovice TRJakub Picmaus
2828Výčapy TRFilip Růžička


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Police TR14,2714,2914,292020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrovice TR14,2014,6914,692020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín ZN14,6214,7114,712021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH14,5714,7414,742020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dešná BJH14,4614,9514,952021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budíkovice TR15,0915,4715,472020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice BJI14,8615,5815,582020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příložany TR15,5415,6615,662020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mikulovice AZN16,0616,3116,312020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křepice ZN16,4415,8416,442021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heraltice TR16,3216,5416,542021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Černín ZN16,6515,8916,652020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Blatnice TR15,0516,6916,692020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dobřínsko BZN16,2716,7316,732021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chvalovice BZN17,3316,7317,332021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žerotice ZN17,4016,9017,402021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mikulovice BZN17,4415,5517,442021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budeč JH14,6317,7117,712020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mikulovice BZN17,9916,2417,992020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šaratice VY18,4217,5518,422021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Újezd ZN18,5518,5718,572021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Dubňany ZN17,8018,7218,722021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dobřínsko BZN16,5618,9818,982020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tasovice BZN18,4819,0319,032021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZN18,6819,3519,352020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Římov TR19,9520,6420,642021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Horní Dunajovice ZN21,2820,2621,282021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Heraltice TR21,8921,9821,982020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mikulovice ZN14,5122,2222,222021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Dubňany ZN22,3422,0222,342020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Křepice ZN20,7822,4322,432020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Blatnice TR22,4522,1922,452021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tasovice AZN22,3122,5622,562021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Únanov DorostZN22,5823,1823,182020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mašovice ZN24,6421,8524,642020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hodonice ZN31,2919,2131,292021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lechovice ZN59,8958,0459,892021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Výčapy BTRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sedlatice JINPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Čechtín BTRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Police BTRNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Litovany TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únanov ZNNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Únanov ZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Police VSNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chvalovice AZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rouchovany TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kouty TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sedlatice AJINPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stařeč TR16,9917,1217,122021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myslibořice TR17,7817,9717,972020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stařeč TR18,0917,9618,092020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vítonice ZN18,6819,2919,292021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božice ZN19,7118,6319,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Miroslav ZN19,7218,9819,722018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kostníky TR19,3019,7619,762021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Častohostice TR19,6220,2420,242022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Miroslav ZN20,2520,3620,362022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mikulovice ZN19,3320,4020,402019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kostníky TR20,2820,4720,472022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikulovice ZN21,3518,8421,352020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mikulovice ZN18,8221,5021,502022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kouty TR21,3921,6621,662020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Božice ZN27,3722,0027,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Miroslav BZN20,4727,7327,732018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mikulovice ZN29,7130,8330,832021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Loděnice ZN30,4732,4832,482020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jiřice u Miroslavi ZN46,7649,5749,572022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JINPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únanov ZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kostníky TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Častohostice TRNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL
ZNL
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL
ZNL
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2021/07/17 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 1.kolo ZNL
ZNL
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2022/07/09 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL
ZNL
2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/08/12 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga