U požární Nádrže Medlov 2018 - O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice

Liga: -
Místo: Medlov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 28. 04. 2018 14:00
Kontakt:   Bršlica Zdeněk Vel. SDH Medlov
Telefon:  602 679 607

Začátek rezervace: 05. 04. 2018 14:00
Konec rezervace: 28. 04. 2018 14:00
Začátek tipování:  28. 04. 2018 20:00
Konec hlasování: 28. 04. 2018 00:00
Zadal: Zdeněk Bršlica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Muži na 2B, Ženy 2B. Pravidla dle požárního sportu s úpravamy. Startovné 150,-


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-medlov-9541.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov KMZdeněk Bršlica
22Litenčice KMMartin Měrka
34Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
46TAG Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
57Loučka VSJosef Kundrát
68Morkovice MůžiKMPavel Krejčí
79TAG Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
810Hoštice KMAntonín Novák
911Dětkovice VYMichal Hrabánek
1012Radkova Lhota PRJan Klimecký
1113Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1214Vrchoslavice PVRadim Janečka
1315Chvalnov KMDaniel Šušlík
1416Hodějice VYAdam Cigánek
1517Ludslavice KMPavel Lužík
1618Kostelany KMZdeněk Bršlica
1719Přílepy KMRadim Kašpárek
1820Sulimov KMSvatopluk Minařík
1921Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
2023Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2124Hranice PRJakub Vojtek
2225Litenčice Ženy KMMartin Měrka
2326Nová Dědina KMMartin Láník
2427Hrabůvka PRHonza
2528Ratiboř MužiVSOndřej Bártek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,0814,8415,082015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radkova Lhota PR14,3215,0815,082013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV15,1015,1015,102015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice VY15,1915,1515,192015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL15,3115,3015,312013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nětčice KM15,7515,1815,752015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rychlov KM15,9915,8415,992015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chropyně KM16,4716,1816,472013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slušovice CZL15,6017,0417,042015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV17,2016,4017,202013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chropyně KM17,7517,1417,752015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Dědina BKM16,1217,9717,972015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdounky BKM18,1417,3918,142015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdislavice KM17,5618,6018,602013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Morkovice BKM18,3418,8518,852015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Litenčice KM16,1419,0419,042015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice VY19,1918,5619,192013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Medlov KM16,8319,3419,342015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Belarus ( Bělorusko ) DrinkTeam-20,2821,0821,082013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chvalnov -LískyKM20,9421,2021,202013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pačlavice KM21,8222,4122,412015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Morkovice KM28,6416,8528,642013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Chvalnov-Lísky-28,6828,3728,682015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medlov KM18,4828,7428,742013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hoštice KM30,6729,2930,672013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zdounky KM21,9132,5032,502013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Litenčice KM16,4716,20NP2013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čechy PR16,3116,20NP2013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM17,4217,4617,462013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,8918,2318,232015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nětčice KM18,6018,6418,642015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,3619,0919,092015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočany VY19,3418,6819,342015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radkova Lhota PR19,6820,0320,032013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  - Máchová-20,1318,9320,132015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slušovice ZL22,6022,4922,602015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zborovice KM23,2521,9823,252015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrchoslavice PV24,7324,9324,932013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechy PR23,3525,7225,722013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Uhřice BK30,1627,9930,162015/04/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM19,9932,0232,022013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hoštice VY48,3348,2548,332013/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/30 Medlov, KM, O medlovského žabáka
PHL
2004/08/28 Medlov, KM, O Medlovského žabáka
PHL
2012/08/25 Medlov, O Medlovského Žabáka
-
2013/04/27 Medlov, u požární nádrže, O pohár starosty obce, 2B
-
2013/08/31 u požární nádrže, O medlovského žabáka
-
2014/04/26 Medlov u požární nádrže, O Pohár Starosty Obce
-
2014/08/30 Medlov, O Melovského Žabáka
-
2015/04/25 Medlov u Požární nádrže, O Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2015/08/29 U požární nádrže Medlov, O Medlovského Žabáka 3B
-
2016/04/23 Medlov, u požární nádrže, O pohár Starosty Obce, 2B
-
2016/08/27 Medlov u požární nádrže, O Medlovského Žabáka 3B
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/22 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2018/07/22 Leskovec, sportovní areál, Memoriál obětí Juříčkova mlýna
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B., O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2018/07/29 hřiště Lužná u Vsetína, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště
-
2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2018/08/04 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2018/08/04 Zdislavice-Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště
-
2018/08/05 sportovní areál, 8. kolo MSL 2018 - Větřkovice 5.8.2018
-
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2018/08/11 Zámecký areál Tršice, Pohár starostky obce Tršice a starosty SDH Tršice
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, Pohárová soutěž, kvalifikace na noční o 100 000 Kč
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8
-
2018/08/17 Hřiště Potštát, Noční soutěž O Pohár SDH
-
2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště
-
2018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18
-
2018/08/18 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN)
-
2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den
-
2018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B)
-
2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník
-
2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci
-
2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště
-
2018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY
-
2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2018/09/07 Fotbalové hřiště v Janovicích, V. ročník noční pohárové soutěže v požárním útoku.
-
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce
-
2018/09/15 Fotbalové hřiště Ublo, Memoriál Antonína Navátila - rezervace na místě
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/09/15 Volenice, Volenická noc
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga