Malá Skála 2021 - Maloskalský pohár

Liga: JL
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 09. 2021 11:30
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon:  723 191 865

Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  13. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2021 00:00
Zadal: Radek Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11654.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Košťálov SMBlanka Kuntošová
2020Klokočí SMOndřej Jirčák
2121Třebnouševes JCMatěj Krátký
2222Březová LIMartina Šámalová
2323Žehrov MBMatěj Hajlich
2424Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
2538Krásná Ves MBJan Macoun
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNMiroslav Lang
22Olešnice SMEliška Marková
33Bukovno MBVašek
44Krásná Ves MBJan Macoun
56Bratříkov JNBlanka Kuntošová
67Sychrov MBBlanka Kuntošová
78Bechov MBBlanka Kuntošová
89Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
912Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1014Jeřmanice LIKristýna Matějková
1115Břehy MBTereza Kočová
1216Katusice MBBlanka Kuntošová
1330Košťálov SMBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,1616,3916,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,6916,4116,692019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,3616,7716,772020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,8116,4916,812019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sychrov MB16,6816,8516,852021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,6916,9116,912019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zlatá Olešnice JN17,0216,8217,022019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,7817,0817,082020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB16,8717,0917,092019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dubenec TU17,1116,8217,112021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Frýdštejn JN17,0417,1217,122019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jílové u Držkova JN17,3217,1417,322021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Malá Skála JN17,0217,3617,362019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Karlinky LI17,1617,3817,382019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,3916,8917,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bechov MB17,4017,6117,612021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN16,8717,6417,642020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Benešov u Semil SM17,6717,6617,672020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice Dobšín MB17,7217,0617,722021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sychrov MB17,7416,9017,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Frýdštejn JN16,7617,7717,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jirkov BJN17,8417,3917,842021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Březová LI17,3917,8717,872021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Košťálov SM17,8717,7017,872021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Klokočí SM17,9217,9317,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice Dobšín MB17,0317,9717,972019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Krásná Ves MB17,5318,0918,092020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM18,1117,4718,112020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice SM18,1717,6118,172020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešnice SM18,2117,2018,212021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Měcholupy AB18,2517,7718,252021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB17,4718,3218,322019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břehy MB18,2118,4018,402021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Veselá MB18,6318,0018,632019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jirkov AJN17,5118,6718,672021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obrubce MB18,8818,5918,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Brada - Rybníček JC19,0417,9019,042021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Malá Skála BJN18,7619,0619,062020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žehrov MB18,9019,0819,082021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bechov MB18,5119,1319,132019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jirkov JN17,2819,2419,242020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jílové u Držkova JN19,5617,7919,562019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM19,9518,2519,952021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Karlinky LI20,5819,5420,582021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Třebnouševes JC20,7720,8320,832021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bechov MB20,3620,9020,902020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dubenec TU21,7418,8121,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Frýdštejn JN19,7821,9421,942020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Žehrov MB21,5922,5922,592020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žehrov MB22,3923,2923,292019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Břehy MB26,8826,4126,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Karlinky LI-17,30NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jirkov BJN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Krásná Ves MBNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hradčany LINP19,15NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Velké Hamry JNNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jirkov JNNP18,00NP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Škodějov SM20,07NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kamenice Dobšín MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jílové u Držkova JN17,94NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dneboh MB17,33NPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Košťálov SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tatobity SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Desná III JNNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešnice SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Malá Skála JN17,4622,33NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga