Malá Skála 2021 - O pohár starosty SDH

Liga: EXČR
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 07. 2021 11:00
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 07. 2021 11:00
Konec rezervace: 10. 07. 2021 11:00
Začátek tipování:  10. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

e-mail.: jednatel@sdh.mala-skala.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11547.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,5216,2616,522019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála BéčkoJN16,8716,4616,872019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ploukonice SM17,1017,1317,132020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN16,8017,5917,592020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,9017,7217,902020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kosmonosy MB17,9116,7517,912020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC17,9115,8417,912020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratříkov JN17,3017,9917,992019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB16,5118,2318,232019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bechov MB18,3017,6318,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov u Semil SM18,1118,5118,512020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Břehy MB18,4918,6518,652020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bechov MB18,7218,9818,982020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ploukonice SM18,8319,1419,142019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Veselá SM19,3018,7519,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN19,7517,2919,752020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,2120,3020,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM17,2920,3120,312020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI20,6517,5820,652019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Katusice MB21,6420,7421,642020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI20,8621,7421,742020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB27,0825,1527,082020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov BMB28,6129,6729,672019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov AMB35,1135,3435,342019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Košťálov SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pěnčín JN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Břehy MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov OLEMB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/21 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga