Makov 2024 - 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2024 11:00
Kontakt:   SDH Makov
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 07. 2024 11:00
Konec rezervace: 14. 07. 2024 11:00
Začátek tipování:  14. 07. 2024 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2024 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-13919.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,3116,2316,312018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3316,2316,332023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST16,3915,8716,392018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drahňovice BN16,3116,4616,462022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jankov BN16,3016,6116,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chářovice ŠponaBN16,4916,6616,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlčany PB16,8316,7616,832022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice BN16,8516,3916,852022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dobronice u Chýnova TA16,8616,7216,862020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chářovice ŠponaBN16,8016,8716,872019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nalžovice PB16,8916,7716,892023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sloup PZ16,9216,6416,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlčany PB16,8516,9316,932021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drahňovice BN16,3516,9516,952023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0316,9616,962022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tomice BN16,9716,8116,972018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chářovice ŠponaBN17,0117,0017,012023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Daměnice BN17,0316,6417,032022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nalžovice PB17,0417,0017,042021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Daměnice BN16,8917,0517,052021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Daměnice BN17,0317,1017,102019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ctiboř BN17,1116,9217,112021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tomice BN17,1417,1317,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Daměnice BN17,1716,9717,172023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  - Stoklasná lhota-17,2116,7917,212018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Drahňovice BN17,2416,6917,242020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Malovice BN17,0017,2617,262020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nahoruby BN17,0317,2617,262022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krotějov SportTA17,3816,0917,382020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Tomice BN17,3917,0117,392022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chářovice ŠponaBN16,6517,3917,392021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zdislavice ABN17,1417,4017,402021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chářovice ŠponaBN17,4917,2917,492020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tomice BN16,7917,5217,522019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Malovice BN17,3717,5717,572023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radětice PB17,5717,5217,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Malovice BN17,5817,3017,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bezdědovice ST17,5317,6117,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Makov TA18,0717,6217,622021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Daměnice BN17,3917,6317,632018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tomice BN17,7017,2717,702021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Malovice BN16,9017,7517,752021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Měcholupy AB17,5117,7617,762022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chotěmice TA17,7817,2817,782018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stoklasná Lhota TA17,8416,9417,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  - Křížkový Újezdec-18,0517,0418,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Malovice BN17,9718,1018,102022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Skrýchov u Malšic TA18,1417,2418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Žďár JH17,2118,1418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chotěmice TA17,5318,1518,152022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Božejovice TA18,1918,0318,192023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slapy TA18,1818,2018,202023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malovice BN17,4818,2118,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Tomice BN17,3018,2318,232023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Božejovice TA18,2817,8018,282018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dalovy BN18,3017,5918,302020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Ctiboř BN18,3318,0918,332019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Radošovice BN18,4118,2918,412023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Makov TA18,2418,4118,412019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nová Ves u Chýnova TA18,4217,9318,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Ctiboř BN18,4517,3518,452020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Radošovice BN18,4718,2918,472022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dalovy BN18,2418,6018,602018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Makov TA18,6217,8118,622023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Načeradec BN18,1518,6318,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Přibyšice BN18,6518,2418,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Načeradec BN18,7018,2318,702019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křížkový Újezdec PH18,2818,7118,712019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chmelná CK18,3918,7118,712018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Načeradec BN18,7217,6118,722021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Skrýchov u Malšic TA18,1118,7618,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sedlčany PB18,3418,7818,782023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Starosedlský Hrádek PB18,8118,4218,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  - Horní Měcholupy-17,9818,8118,812020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chmelná CK18,9018,2118,902019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radošovice BN18,1918,9718,972021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nahoruby BN18,6419,0819,082023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Daměnice BN19,1118,9919,112020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Radošovice BN18,3219,2219,222019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chářovice BBN19,0319,2219,222020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Odlochovice BN18,7119,2819,282019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Radošovice BN17,8619,3319,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Odlochovice BN19,1319,4019,402020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Skalice PB19,4018,5719,402022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Radošovice BN18,8019,4319,432020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chlum CK19,2519,4919,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Ctiboř BN19,6519,1319,652022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Louňovice pod Blaníkem BN19,8618,6119,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Načeradec BN20,0219,2120,022018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kamenná Lhota TA20,0220,1520,152018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Velká Chyška PE20,1719,6020,172023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Drahňovice BN20,212,0220,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rybova Lhota TA20,2818,9720,282020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Řepeč TA20,6020,3320,602022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Křivsoudov BN19,7820,6920,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Božejovice TA20,1420,9120,912022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Velká Chyška PE21,4520,9621,452022/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zbraslavice KH20,2622,0222,022021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dobronice u Chýnova TA19,4222,7022,702018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Moraveč TA22,7923,1423,142019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/08 Makov, BNL Makov
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2022/07/03 Makov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2023/07/16 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2024/07/20 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
2024/07/21 Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2024/08/10 Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2024/08/17 Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2024/08/31 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
2024/09/01 Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
Kdy Kde Liga