Makov 2021 - 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Jiří Švec
Telefon:  725853801

Začátek rezervace: 14. 08. 2021 11:00
Konec rezervace: 14. 08. 2021 11:00
Začátek tipování:  14. 08. 2021 00:00
Konec hlasování: 14. 08. 2021 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-11615.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,3116,2316,312018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3915,8716,392018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,3016,6116,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN16,4916,6616,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dobronice u Chýnova TA16,8616,7216,862020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chářovice ŠponaBN16,8016,8716,872019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sloup PZ16,9216,6416,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sedlčany PB16,8516,9316,932021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tomice BN16,9716,8116,972018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nalžovice PB17,0417,0017,042021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Daměnice BN16,8917,0517,052021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Daměnice BN17,0317,1017,102019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ctiboř BN17,1116,9217,112021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Tomice BN17,1417,1317,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  - Stoklasná lhota-17,2116,7917,212018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Drahňovice BN17,2416,6917,242020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Malovice BN17,0017,2617,262020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krotějov SportTA17,3816,0917,382020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice ŠponaBN16,6517,3917,392021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zdislavice ABN17,1417,4017,402021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chářovice ŠponaBN17,4917,2917,492020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tomice BN16,7917,5217,522019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radětice PB17,5717,5217,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malovice BN17,5817,3017,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezdědovice ST17,5317,6117,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Makov TA18,0717,6217,622021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Daměnice BN17,3917,6317,632018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tomice BN17,7017,2717,702021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malovice BN16,9017,7517,752021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chotěmice TA17,7817,2817,782018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stoklasná Lhota TA17,8416,9417,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  - Křížkový Újezdec-18,0517,0418,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Skrýchov u Malšic TA18,1417,2418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žďár JH17,2118,1418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Malovice BN17,4818,2118,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Božejovice TA18,2817,8018,282018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dalovy BN18,3017,5918,302020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ctiboř BN18,3318,0918,332019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Makov TA18,2418,4118,412019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nová Ves u Chýnova TA18,4217,9318,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ctiboř BN18,4517,3518,452020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dalovy BN18,2418,6018,602018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Načeradec BN18,1518,6318,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Přibyšice BN18,6518,2418,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Načeradec BN18,7018,2318,702019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chmelná CK18,3918,7118,712018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Křížkový Újezdec PH18,2818,7118,712019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Načeradec BN18,7217,6118,722021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Skrýchov u Malšic TA18,1118,7618,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  - Horní Měcholupy-17,9818,8118,812020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Starosedlský Hrádek PB18,8118,4218,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chmelná CK18,9018,2118,902019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radošovice BN18,1918,9718,972021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Daměnice BN19,1118,9919,112020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chářovice BBN19,0319,2219,222020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radošovice BN18,3219,2219,222019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Odlochovice BN18,7119,2819,282019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Radošovice BN17,8619,3319,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Odlochovice BN19,1319,4019,402020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radošovice BN18,8019,4319,432020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chlum CK19,2519,4919,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Louňovice pod Blaníkem BN19,8618,6119,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Načeradec BN20,0219,2120,022018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kamenná Lhota TA20,0220,1520,152018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Drahňovice BN20,212,0220,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Rybova Lhota TA20,2818,9720,282020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Křivsoudov BN19,7820,6920,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zbraslavice KH20,2622,0222,022021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dobronice u Chýnova TA19,4222,7022,702018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Moraveč TA22,7923,1423,142019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ctiboř BN23,8921,2823,892018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Šebířov TA22,4124,1324,132021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Břežany II KO25,9924,2525,992018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chářovice BBN26,3624,9126,362021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velká Chyška PE27,2223,3627,222020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Odlochovice BN27,3725,0527,372018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čechtice BN26,6127,4527,452021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Křivsoudov BN18,9227,5727,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Křížkový Újezdec PH27,6018,5627,602021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Přibyšice BN28,1028,6728,672021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Šebířov TA30,2630,1430,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Křížkový Újezdec PH30,4417,9630,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Voltýřov PB29,5331,6531,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Křivsoudov BN36,8936,6936,892019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Zdislavice BBNNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Makov TANP17,35NP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Jaronice CB17,49NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Božejovice TANPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/08 Makov, BNL Makov
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže