Makov 2019 - 5. kolo Benešovské hasičské ligy

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2019 10:30
Kontakt:   Jiří Švec
Telefon:  725853801

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 10:30
Konec rezervace: 14. 07. 2019 10:30
Začátek tipování:  14. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

3B dle pravidel BN Ligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-10202.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,3116,2316,312018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3915,8716,392018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,3016,6116,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN16,4916,6616,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tomice BN16,9716,8116,972018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Stoklasná lhota-17,2116,7917,212018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radětice PB17,5717,5217,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Malovice BN17,5817,3017,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezdědovice ST17,5317,6117,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Daměnice BN17,3917,6317,632018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,7817,2817,782018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Božejovice TA18,2817,8018,282018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dalovy BN18,2418,6018,602018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Přibyšice BN18,6518,2418,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chmelná CK18,3918,7118,712018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Skrýchov u Malšic TA18,1118,7618,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Starosedlský Hrádek PB18,8118,4218,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Radošovice BN17,8619,3319,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum CK19,2519,4919,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem BN19,8618,6119,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN20,0219,2120,022018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná Lhota TA20,0220,1520,152018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dobronice u Chýnova TA19,4222,7022,702018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ctiboř BN23,8921,2823,892018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Břežany II KO25,9924,2525,992018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Odlochovice BN27,3725,0527,372018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Křivsoudov BN18,9227,5727,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šebířov TA30,2630,1430,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Křížkový Újezdec PH30,4417,9630,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Voltýřov PB29,5331,6531,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga