Ludslavice 2018 - O pohár starosty SDH Ludslavice

Liga: PHL
Místo: Ludslavice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 26. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký
Telefon:  732 804 442

Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: liga PHL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně vydlážděn v celé délce
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ludslavice-9125.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka PRMishi
22Tučapy KMMishi
33Ludslavice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Mysločovice ZLbraja96
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Sobíšky PRHonza Balint
1515Nětčice KMPavel Žůrek
1616Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1717Radíkov PRLuboš Kopřiva
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Přílepy KMRadim Kašpárek
2020Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2121Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2222Hlinsko PRPetr Šromota
2323Vítonice KMHonza Bělík
2424Špičky PRŠtěpán Šindler
2525Babice VSPetr Korábečný
2626Císařov PRAleš Pěkník
2727Záhlinice KMjakub frgal
2828Zdounky KMJiří Šauer
2929Roštění KMPavel Miklík
3030Hradčovice UHVáclav Daněk
3131Louky ZLpeca
3239Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3340Polkovice PRTomáš Mareček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55TAG Zahnašovice KMMishi
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Pravčice BKMMishi
89Hlinsko PRPetr Beránek
911Počenice KMPavel Kunčar
1012Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1125Loukov KMMishi


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov ANJ16,9716,9616,972017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,1417,3417,342016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS17,5917,2517,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov BNJ17,7517,3417,752017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladcová ZL17,8517,3817,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,9817,4317,982013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludslavice KM17,9518,1118,112017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Špičky PR18,1217,9418,122017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Luboměř NJ18,1417,6218,142017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrbětice ZL18,1717,5618,172015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH17,9418,2018,202015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  TAG Zahnašovice KM18,2017,3418,202017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Rymice KM18,3417,6118,342017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM17,1018,3718,372017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nová Dědina KM18,5918,4618,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludslavice KM17,4918,6318,632013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tučapy KM18,6518,4418,652016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Karolín KM18,6618,6418,662014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Karolín KM17,5318,7018,702017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pozděchov VS17,9818,7418,742013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mistřice UH18,7818,0218,782017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radkova Lhota PR18,7817,8218,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pravčice KM17,5918,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hradčovice UH18,2818,8118,812016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hlinsko PR18,0118,8718,872013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Luboměř NJ18,8118,9018,902015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  TAG Zahnašovice KM18,9218,5218,922014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Špičky PR18,9617,6118,962016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vítonice KM19,0318,7419,032014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkova Lhota PR18,4919,0719,072016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Křenovice PR19,0917,8219,092017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hlinsko PR19,1719,0119,172017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  TAG Zahnašovice KM19,3018,1119,302013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nová Dědina KM19,2619,3119,312013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mistřice UH17,8019,3319,332014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Hlinsko PR18,4519,3319,332015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Podhradní Lhota KM18,5319,3719,372016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Litenčice KM19,3819,2819,382017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nětčice KM19,4217,8219,422016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Prchalov NJ19,4719,4419,472016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina AKM18,7919,5519,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladcová ZL17,8119,5519,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nová Dědina BKM19,0419,6019,602016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hlinsko PR19,6018,9719,602014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bratřejov ZL19,8518,4419,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Litenčice KM19,9319,9019,932016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM19,4519,9519,952015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Polkovice PR19,9519,3819,952017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Martinice KM19,9618,8319,962014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dobrotice KM20,0019,4420,002013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Salaš UH20,0719,6020,072015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Počenice KM19,0720,0720,072014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dětkovice VY19,4720,0820,082017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Špičky PR18,4820,1120,112015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ludslavice KM20,1219,5920,122015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Císařov PR19,6320,2220,222016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nětčice KM19,4520,3920,392017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Luboměř NJ19,1420,4420,442014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rychlov KM19,4920,5220,522014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM20,7118,7120,712015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mistřice UH20,7517,7420,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Počenice KM20,2520,7720,772013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Počenice KM20,8019,4720,802015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Karolín BKM20,8219,3320,822013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mysločovice ZL19,2720,9220,922017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Polkovice PR18,4821,0321,032015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rychlov KM21,0919,5921,092013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vrbětice ZL20,8621,1421,142016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hlinsko PR21,1619,7321,162016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  TAG Zahnašovice KM21,2018,1621,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Šarovy ZL18,9921,2621,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Křenovice PR18,0921,2821,282016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Míškovice KM21,2820,2921,282014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Litenčice KM20,2921,2821,282013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Radkova Lhota PR21,3219,2721,322017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Podhradní Lhota KM17,4221,3621,362017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Velký Ořechov ZL21,2321,4321,432016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Špičky PR21,6521,0421,652013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nová Dědina BKM19,4821,6921,692015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sulimov KM21,6920,1021,692016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Karolín KM21,7217,7221,722016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Roštění KM21,3422,0322,032017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zdounky KM20,8522,1222,122017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Litenčice KM22,2520,7822,252015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Morkovice BKM20,9122,4222,422014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Luboměř NJ22,4519,5622,452016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Tučapy KM22,5821,2022,582014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tučapy KM22,6622,2222,662017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Nová Dědina KM19,2722,8622,862015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Pravčice KM23,0219,1123,022015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Trnava ZL23,2422,9723,242013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Polkovice PR23,5221,4723,522016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Vítonice KM23,7123,5723,572015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Podhradní Lhota KM23,8520,1023,852015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Tršice OL23,9424,1324,132015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Sulimov KM22,5524,4224,422015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Roštění KM24,7222,9524,722013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Morkovice KM25,2625,4225,422014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Vrbka KM24,9825,7325,732017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sulimov KM26,7024,5226,702014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,2716,2717,272016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radíkov PR17,5318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM18,1816,9118,182016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rymice KM18,3419,3019,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nětčice KM19,5619,2419,562016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hlinsko PR19,6318,9919,632016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílany KM18,4920,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loukov KM21,7221,8921,892016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM22,0522,3522,352016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tučapy KM20,2126,2026,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Rychlov KM26,9419,0026,942016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Machová ZL20,8732,4532,452016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kojetín II-Popůvky PRNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2005/05/28 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2006/05/27 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/05/26 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/05/30 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/10 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2013/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2014/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2015/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2016/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2017/05/27 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga