Ludéřov 2018 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 05. 05. 2018 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Lukáš
Telefon:  732507699

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 18:00
Konec rezervace: 04. 05. 2018 18:00
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1244301745704402/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

soutěž se uskuteční v sobotu 5. května 2018

na asfaltové dráze v Ludéřově, nedaleko areálu „ve Vale“

 

 

Program: 

do 12:30 - prezentace a zaplacení startovného v areálu „ve Vale“

 (z hlediska dodržení harmonogramu oslav)

12:45 - nástup a porada velitelů

13:00 - zahájení soutěže - start prvního družstva

 

- Soutěž na 2B (B65, C42) – kategorie MUŽI, ŽENY, startovné 150,- Kč

- Velitel soutěže: Navrátil Lukáš

- Terče sklopné, povrch dráhy: nový asfalt po celé délce, náběh TARTAN

- Soutěží Vás bude provázet DJ Mariánek

- Připraveno bohaté občerstvení (makrely, guláš, řízky, sekaná, speciality z udírny)

- Soutěž je součástí programu celodenní „Oslavy sv. Floriána, patrona hasičů“

- Aktuální informace o soutěži na www.facebook.com/sdhluderov, nebo tel: 732 507 699

 

Všechna družstva budou ohodnocena věcnými cenami

+ 10 nejlepších mužů a 5 žen bude ohodnoceno i finančně!

Pro stupně vítězů připraveny medaile a plakety!

Pro vítěze mužské kategorie připraven putovní pohár!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-9571.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
33Dětkovice Ženy PVLadislav Kořínek
44Pěnčín PVAnežka Navrátilová
55Mladeč OLNikola Hamplová
66Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
77Loučany OLDagmar Bartoňková
88Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
99Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
1010Střížov OLMartin Andrýsek
1111Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
1212Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1313Laškov PVPavel Navrátil - admin ONL
1414Odrlice OLLukáš Kuba
1515Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
1616Čechy pod Kosířem Muži PVAdéla Buiglová
1717Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1818Laškov PVPavel Navrátil - admin ONL
1919Šumvald OLBoB Kobylka
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
2222Majetín ŽenyOLJana Charvátová
2323Nenakonice MužiOLJiří Tomecek
2424Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2525Drahanovice OLJan Řezníček
2626Měrotín OLIvo Hél
2727Majetín MužiOLJana Charvátová
2828Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
2929Kožušany OLPetr Zmeškal
3030Nová Dědina PVJaromír Studený
3131Břidličná mužiBRJíří Skopal
3232Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
3333Velký Týnec ŽenyOLJan Jeřábek
3434Droždín Chvádrož - ŽenyOLIveta Pírková
3535Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
3636Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
3737Janovice mužiBRpetrb boxan
3838Janovice ženyBRpetrb boxan


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krasice PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Týnec OL17,8217,9617,962018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolany AOL16,5618,1018,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Odrlice OL17,6218,1618,162018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velká Bystřice OL18,1917,9418,192018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Mladeč OL18,2917,8718,292018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Šumvald OL18,2718,2918,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Medlov OL16,6818,3418,342017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Drahanovice OL18,4417,8218,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Náměšť na Hané OL17,1718,6218,622017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Podolí PR18,7218,7518,752017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Benešov BK18,9318,0918,932016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Droždín OL18,9318,5218,932017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Troubelice OL19,1119,1019,112017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Střížov OL18,7619,3019,302017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benešov BK19,6219,4319,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čelechovice na Hané PV19,6719,0319,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Laškov PV19,8817,7219,882018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice PV18,9020,0720,072017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ludéřov OL20,1215,6820,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Droždín OL17,1520,3020,302017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Studénky SU20,7917,9520,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolany OL15,1420,7920,792017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dub nad Moravou OL21,2621,0821,262018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krasice PV20,6221,4421,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myslejovice BPV19,3721,6121,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Střelice OL21,6122,2922,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Moravičany SU17,4122,5322,532016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dub nad Moravou OL23,1122,9323,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drahanovice OL23,5023,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Oplocany PR21,8724,8324,832016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Velká Bystřice OL24,8225,4025,402016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Majetín OL25,6625,6125,662017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Čechy pod Kosířem PV25,7825,2425,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Čechy pod Kosířem PV26,7826,7726,782017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Náměšť na Hané OL27,2527,0127,252017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lošov OL19,3727,4727,472016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Majetín OL26,6927,6627,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Svésedlice OL28,0727,3128,072017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Grygov OL27,1228,7028,702016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Podolí PR26,2329,4029,402016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Laškov PV31,6831,6231,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Čechy pod Kosířem PV25,2042,4842,482017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Mladeč OL47,7647,4047,762017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Laškov PV47,3050,3250,322017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nová Dědina PV38,1457,7557,752018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Těšetice OL67,1328,0667,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Myslejovice BPV16,45NPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Náměšť na Hané 2OLNPNPNP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kožušany OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myslejovice TOPPVNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Plinkout OLNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kožušany OLNPNPNP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nové Dvory OLNP19,32NP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Měrotín OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Domamyslice DvojkaPVNP17,88NP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Břidličná BRNPNPNP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dolní Studénky SUNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Janovice BRNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Nenakonice OLNPNPNP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Domamyslice dvojkaPV15,12NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Velký Týnec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cholina OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy pod Kosířem PV22,3422,1622,342018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velká Bystřice OL22,2122,4322,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasice PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Droždín ChvádrožOL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL19,2724,6624,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Laškov PV25,6127,0227,022018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Janovice BR28,8728,5528,872018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mladeč OL30,1730,0230,172018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nové Dvory OL30,3230,2130,322018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Majetín OL30,3331,4331,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Oplocany PR51,6924,4251,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trusovice OL41,7456,5556,552017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Moravičany SUNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svésedlice OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Janovice BR17,31NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Cholina OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Blatec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/22 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2018/07/22 Leskovec, sportovní areál, Memoriál obětí Juříčkova mlýna
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B., O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2018/07/29 hřiště Lužná u Vsetína, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště
-
2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2018/08/04 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2018/08/04 Zdislavice-Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště
-
2018/08/05 sportovní areál, 8. kolo MSL 2018 - Větřkovice 5.8.2018
-
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2018/08/11 Zámecký areál Tršice, Pohár starostky obce Tršice a starosty SDH Tršice
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, Pohárová soutěž, kvalifikace na noční o 100 000 Kč
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8
-
2018/08/17 Hřiště Potštát, Noční soutěž O Pohár SDH
-
2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště
-
2018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18
-
2018/08/18 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN)
-
2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den
-
2018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B)
-
2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník
-
2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci
-
2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště
-
2018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY
-
2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2018/09/07 Fotbalové hřiště v Janovicích, V. ročník noční pohárové soutěže v požárním útoku.
-
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce
-
2018/09/15 Fotbalové hřiště Ublo, Memoriál Antonína Navátila - rezervace na místě
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/09/15 Volenice, Volenická noc
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga