ONL Drahanovice 2021 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 31. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 25. 07. 2021 19:00
Konec rezervace: 31. 07. 2021 12:00
Začátek tipování:  31. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 31. 07. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za kapličkou" Drahanovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-11826.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
33Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
44Břidličná BRJaromir Pavlik
55Janovice BRRoman Brixel
66Otinoves PVMarek Šustr
77Cholina OLSabina Hájíčková
88Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
99Měrotín OLSDH Měrotin
1010Velká Bystřice OLMichal Surma
1111Měrotín OLRadka Skopalová
1212Kožušany OLPetra Zmeškalová
1313Bílovice PVNikola Dostálová
1414Vojnice OLAdriana Šulcová
1515Dolní Libina Ženy SUMonika Hrubá
1616Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1717Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1818Nenakonice OLJan Indrák
1919Těšetice OLKateřina Mariánková
2020Přáslavice OLBarbora Ivanová
2121Sobotín SUKlára Blažková
2222Haňovice OLAlena Kuchařová
2323Radíkov OLTomáš Herzog
2424Myslejovice PVAlča Buriánková
2525Soběsuky APVDarina Dvorská
2626Bezděčí u Trnávky ŽenySYMartina Dvořáková
2727Kožušany OLŠtěpán Konečný
2828Senetářov ŽENYBKKlára Blažková
2929Albrechtičky NJRadek Černý
3030Vojnice OLJaroslav Hausknecht
3131Dolany OLJiří Staněk
3232Domamyslice PVMichaela Nemravová
3333Grygov OLštěpán dvorský
3434Blatec OLDominika Švecová
3535Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3636Olešnice OLAneta Kreuzziegerová
3737Myslechovice OLMilan Gallo
3838Čechy pod Kosířem PVvlastimil dokoupil
3939Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
4040Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
4141Ratiboř VSPetra Trefilová
4242Olšany u Prostějova PVTomáš Růžička
4343Nenakonice OLJiří Tomecek
4444Šumvald OLMafka Sobotová
4545Odry NJjarek
4646Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
4747Čelechovice na Hané PVJan Makovec
4848Bílovice PVLukáš Pecháček
4949Bílovice PVLenka Kopečná
5050Velký Týnec ŽenyOLDavid Hanousek
5151Hlubočky OLPavla Jahnová
5252Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
5353Dolní Libina SUVeronika Koulová
5454Kožušany OLRadek Vyhnal
5555Bílovice Bílovice C odpadPVTomáš Dvořák
5656Ratiboř VSJakub Válek
5757Haňovice OLMartin Gazárek
5858Bílovice PVPetr Dokoupil
5959Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
6060Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
6161Kosov SUMichaela
6262Droždín OLIveta Pírková
6363Kokory PRLibor Daňa
6464Kunratice MladečABMirek Mlčoch
6565Kosov MužiSUsdh kosov
6666Bílovice PVSDH Bílovice
6767Pavlov SUSimona
6870Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
6972Bystřička VSJakub Rudolecký
7073Šumvald OLNikola Hamplová
7174Mladeč OLRadek Hégr
7275Přáslavice OLLibuše Hrošová
7376Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
7477Trojanovice mužiNJLukáš Navrátil
7578Určice MužiPVvaša mirvald
7681Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
7782Želeč MužiPVMartin
7883Vřesovice MužiPVMichal Fečo
79100Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,5714,5414,572020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratiboř VS14,6014,5914,602020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olšany u Prostějova PV15,4615,0415,462020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU15,3515,5615,562020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Haňovice OL15,7515,6415,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL15,4015,7715,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice PV15,8115,4115,812020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Měrotín OL15,8615,8515,862019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechy pod Kosířem PV15,5816,0716,072020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ludéřov OL15,8116,0916,092020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chválkovice OL16,1415,8616,142020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Otinoves PV16,2816,2216,282019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nenakonice OL15,5216,4216,422019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL16,4415,8416,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Otinoves PV16,4816,0916,482019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kosov SU16,4216,5016,502020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Cholina OL16,5716,0616,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radíkov OL15,3616,5816,582020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Dědina OL16,4516,6316,632020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Domamyslice DvojkaPV15,2916,6716,672020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolany OL16,8516,0216,852019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Cholina OL16,8915,6316,892020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Senetářov BK15,9616,8916,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Střížov OL16,3216,9416,942019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Leskovec nad Moravicí BR16,9816,2916,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Krasice - Prostějov PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dub nad Moravou OL17,1217,0317,122019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pěnčín PV16,6617,1417,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dub nad Moravou OL17,0817,2017,202020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Císařov PR16,5317,2117,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Mladeč OL16,6417,3317,332020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kosov SU17,2817,3417,342019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dolní Studénky SU17,3717,2417,372018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Břidličná BR16,6417,4217,422019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Štíty SU17,4216,4217,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kožušany OL17,4416,1117,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Náměšť na Hané OL17,4915,7217,492019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Domamyslice PV17,5416,2017,542019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Čelechovice na Hané PV15,6817,5517,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zborovice KM17,6717,4517,672020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Niva PV17,6717,7017,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Břidličná BR16,4417,7117,712018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Šumvald OL17,7516,7817,752019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Svésedlice OL17,0817,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Velký Týnec OL17,8217,9617,962018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Třeština SU16,4218,0318,032020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Drahanovice OL18,0816,9018,082019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čechy pod Kosířem PV18,2018,2818,282020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice BPV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice BPV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasice - Prostějov PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šumvald OL18,0919,2419,242020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky BPV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krasice - Prostějov PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Libina SU18,8820,1320,132020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Maršíkov SU19,1520,2620,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvádrožOL20,4419,8220,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haňovice OL17,7420,4420,442020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mladeč OL19,9920,5620,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Blatec OL18,6920,6520,652020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice - Prostějov PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL20,3020,6920,692020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL20,7120,4520,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Soběsuky BPV19,9120,9120,912019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pavlov SU18,2720,9320,932020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dub nad Moravou OL21,1121,1321,132020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kosov SU18,3921,4521,452020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vojnice OL21,4621,1221,462019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kosov SU17,5521,5821,582019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Svésedlice OL21,6120,7221,612019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Haňovice OL21,7018,4721,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Soběsuky APV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velký Týnec OL22,1721,9022,172020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čechy pod Kosířem PV22,3422,1622,342018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velká Bystřice OL22,2122,4322,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Krasice - Prostějov PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chválkovice OL22,7022,5322,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Blatec OL23,7020,6623,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dub nad Moravou OL20,8623,8623,862019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kožušany OL24,2624,2424,262018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Droždín ChvádrožOL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Náměšť na Hané OL19,2724,6624,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Měrotín OL17,8725,6225,622020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Náměšť na Hané OL25,7625,5325,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dub nad Moravou OL24,4426,0026,002019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vojnice OL26,8025,2326,802018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bezděčí u Trnávky SY26,9520,4526,952019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Polomí PV21,0426,9826,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Laškov PV25,6127,0227,022018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Čechy pod Kosířem PV27,7224,2827,722019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Soběsuky APV27,9328,7928,792019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Janovice BR28,8728,5528,872018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Mladeč OL30,1730,0230,172018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nové Dvory OL30,3230,2130,322018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Vojnice OL30,4322,1030,432020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Majetín OL30,3331,4331,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Soběsuky BPV31,7033,4733,472020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Blatec OL19,6535,3935,392019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Tovačov PR36,2135,6636,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Mladeč OL36,0237,1537,152018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lesnice SU38,2138,2138,212019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Svésedlice OL19,3539,5839,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2021/07/31 ONL Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/31 ONL Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/21 ONL Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 ONL Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 ONL Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 ONL Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga