Louňová 2011 - O POHÁR SDH LOUŇOVÁ

Liga: ZČHL
Místo: Louňová
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 07. 2011 11:00
Kontakt:   p. LINDA LADISLAV
Telefon:  +420604710579

Začátek rezervace: 18. 06. 2011 00:00
Konec rezervace: 02. 07. 2011 11:00
Začátek tipování:  18. 06. 2011 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2011-07-02-296.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Louňová PJLibor Skala
22Horní Lukavice PJPavel Hůla
33Malinec PJCenek Kadane
44Hejná KTCenek Kadane
55Vřeskovice KTcibas
66Mokrouše PJSDH Mokrouše
77Dolní Hradiště PSLuděk Bech
89Hubenov BPSPetr Frána
910Chotíkov PSSDH Chotikov
1012Žákava PJLibor Valeš
1113Bolkov PJPetr Jezek
1214Doubravka PMdoubravka sdh
1316Seč PJVáclav Hranička
1418Hůrky ROPetra Henžlíková
1519Únětice PJPetr Skala
1620Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1721Úherce PSPetr Štejr
1822Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1923Štěnovický Borek PJPetr Frána
2024Obora PSPepa Beneš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLenka Palánová
22Bezděkov pod Třemšínem PBAnet Studničková
33Chotíkov PSSDH Chotikov
44Hůrky ROPetra Henžlíková
55Doubravka PMdoubravka sdh
66Seč PJVáclav Hranička
78Únětice PJPetr Skala
89Mrtník PSAnna Polcarová
910Chválenice PJKarel Nolč
1030Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ16,8517,0417,042011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,7718,7018,772011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poděvousy DO18,8018,3118,802011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mrtník PS19,1818,6719,182010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bučí PS19,0919,8119,812010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice PJ19,8618,4219,862010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Únětice PJ19,0520,0620,062011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Hradiště PS20,4120,2320,412011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Hradiště PS19,6320,7720,772010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mrtník PS20,7120,8120,812011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum PJ21,0620,7821,062010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS21,0920,7521,092011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Seč PJ21,8321,4621,832011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hůrky RO22,4820,6422,482010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hůrky RO23,5823,2423,582011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Doubravka PM31,1529,4731,152011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Poděvousy DO34,1019,3634,102010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chválenice PJ--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bučí PS20,9325,20NP2011/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/15 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2010/07/04 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2011/07/02 Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/07/27 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/31 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga