Louňová 2011 - O POHÁR SDH LOUŇOVÁ

Liga: ZČHL
Místo: Louňová
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 07. 2011 11:00
Kontakt:   p. LINDA LADISLAV
Telefon:  +420604710579

Začátek rezervace: 18. 06. 2011 00:00
Konec rezervace: 02. 07. 2011 11:00
Začátek tipování:  18. 06. 2011 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2011-07-02-296.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Louňová PJLibor Skala
22Horní Lukavice PJPavel Hůla
33Malinec PJCenek Kadane
44Hejná KTCenek Kadane
55Vřeskovice KTcibas
66Mokrouše PJSDH Mokrouše
77Dolní Hradiště PSLuděk Bech
89Hubenov BPSPetr Frána
910Chotíkov PSSDH Chotikov
1012Žákava PJLibor Valeš
1113Bolkov PJPetr Jezek
1214Doubravka PMdoubravka sdh
1316Seč PJVáclav Hranička
1418Hůrky ROPetra Henžlíková
1519Únětice 1911 PJPetr Skala
1620Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1721Úherce PSPetr Štejr
1822Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1923Štěnovický Borek PJPetr Frána
2024Obora PSPepa Beneš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLenka Palánová
22Bezděkov pod Třemšínem PBAnet Studničková
33Chotíkov PSSDH Chotikov
44Hůrky ROPetra Henžlíková
55Doubravka PMdoubravka sdh
66Seč PJVáclav Hranička
78Únětice 1911 PJPetr Skala
89Mrtník PSAnna Polcarová
910Chválenice PJKarel Nolč
1030Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vřeskovice KT16,8616,8616,862010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vřeskovice KT17,0517,2417,242011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,4216,7317,422010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Lukavice PJ17,3817,5517,552011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Louňová PJ17,8917,7417,892011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Louňová PJ18,0617,7618,062010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice 1911 PJ16,9318,0818,082011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,1617,6718,162011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Brodeslavy PS17,9118,2118,212010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mokrouše PJ18,0318,2418,242010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mokrouše PJ17,5818,2418,242011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hejná KT18,3018,2918,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Únětice 1911 PJ18,3017,1518,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO17,3518,4618,462010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obora PS18,6818,5218,682010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obora PS18,1718,6818,682011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Lukavice PJ18,5118,7518,752010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PS18,8418,8518,852011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žákava PJ18,3719,0619,062010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Hradiště PS19,1518,4419,152011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ19,1619,2219,222011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Kamenice DO19,2718,7719,272011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hubenov PS19,2519,3019,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotíkov PS17,8319,4719,472011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Doubravka PM19,6319,2219,632011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Malinec PJ19,7318,5819,732011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hejná KT20,0419,7720,042011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Poděvousy DO19,2520,3320,332011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Poděvousy DO19,9520,3520,352010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Holoubkov RO20,5320,5620,562011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Seč PJ20,8320,9020,902011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolkov PJ20,9518,6720,952010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krašovice PS24,2323,6324,232010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hubenov BPS18,5625,2325,232010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Štěnovický Borek PJ25,8325,3525,832011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malinec PJ17,1727,6127,612010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Doubravka PM29,8418,8729,842010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nekmíř PS29,5830,1230,122010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krašovice PS30,8320,9830,832011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nové Sedliště TC21,2333,9533,952010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bučí PS21,6634,4434,442010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hubenov BPSNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chotíkov PS--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žákava PJNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Brodeslavy PSNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hůrky RO--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hůrky RONPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chlum PJ--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolní Hradiště PS--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/15 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2010/07/04 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2011/07/02 Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga