Loučany , hřiště 2018 - Loučany

Liga: HE
Místo: Loučany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 05. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 19. 05. 2018 11:00
Začátek tipování:  19. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-loucany-9475.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Niva PVJan Makovec
22Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
33Hlubočky OLJiří Navrátil
44Čelechovice na Hané PVPavel Hlavinka
55Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
66Domamyslice PVJakub Hlavinka
77Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
88Loučany OLPavel Hlavinka
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Kožušany OLJakub Hlavinka
1111Olešnice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
1313Bílovice PVKamila Krychtálková
1414Ráječek SUlallin
1515Plumlov PVTomáš Hlavinka
1616Nemile SUJaroslav Hecl
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Dětkovice PVLadislav Kořínek
1919Janovice BRpetrb boxan
2021Nenakonice OLJiří Tomecek
2122Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2223Dolany VajcaOLPetr Pavlita
2324Bělkovice-Lašťany bily potokOLjakub mondek
2425Polkovice PRTomáš Mareček
2526Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
2627Bílý Potok JeseníkBRpetrb boxan
2728Dolany AOLPetr Holoubek
2829Břevenec OLLukáš Kyselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Soběsuky APVKamila Krychtálková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Haňovice OLNicol Pospíšilová
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Soběsuky BPVKamila Krychtálková
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Břevenec OLRadka Skoaplová
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Pěnčín 3PPVMartin Bartoš
1212Náměšť na Hané OLMarek Kopeček
1313Mladeč OLNikola Hamplová
1414Hlubočky OLGabriela Krejčí
1515Bílovice BPVJan Krupa
1616Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1717Bílovice APVJan Krupa
1820Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice APV18,3718,2318,372018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,7618,5018,762018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Soběsuky PV18,6718,8318,832017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svésedlice OL19,0318,8119,032017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL19,0417,9919,042018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL19,2717,1819,272018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,3417,8819,342017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL19,5117,2719,512017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL18,8419,8819,882017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL20,0420,5420,542018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice PV20,6320,2920,632017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky APV20,7820,8020,802018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV20,8018,9820,802017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL19,3621,0021,002017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL21,1520,0721,152018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Droždín ChvadrožOL20,6721,3521,352017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL21,5620,6321,562018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Dvory OL21,5820,8521,582017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Týnec OL21,7120,8621,712017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Dědina OL21,6321,7621,762014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice BPV21,9418,5021,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Trusovice OL22,4322,2722,432017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL18,5523,2623,262018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL23,2223,2923,292017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Troubelice OL23,7021,4923,702014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OL19,1023,7923,792014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice BPV20,6224,6024,602018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Dědina OL24,9019,5724,902017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Medlov OL20,5726,7726,772017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučany OL30,3019,7930,302014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dětkovice PV27,3132,0032,002018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladeč OL33,4530,3633,452018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL33,8233,0133,822018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šumvald OL35,1733,8735,172014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice PV37,3127,2337,312017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvadrožOL18,6839,6639,662018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubočky OL48,1948,9948,992014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Velký Týnec OL51,0731,1751,072014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Přáslavice OL51,1651,0851,162017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chválkovice ChvádrožOL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Břevenec OLNP18,14NP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešnice OL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chválkovice OL21,81NPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ludéřov OL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/05/26 Loučany, OL,
HE
2009/05/23 Loučany, OL,
HE
2014/05/17 Loučany, O pohár
HE
2015/05/16 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2016/05/21 Hřiště Loučany, HE + VCP, HE + VCP , Pohárová soutěž, 3B
HE
2016/05/21 Loučany rezerv.na HE, O pohár
VCPV
2017/05/20 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2018/05/19 Loučany , hřiště, Loučany
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga