Libuň 2023 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 28. 05. 2023 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380

Začátek rezervace: 22. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-12951.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radimovice LIRobert Marek
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
45Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
56Sychrov MBBlanka Kuntošová
67Dneboh MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Jirkov AJNBlanka Kuntošová
910Obrubce MBBlanka Kuntošová
1011Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1112Březová LIBlanka Kuntošová
1213Tatobity SMBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1516Olešnice SMBlanka Kuntošová
1617Košťálov SMBlanka Kuntošová
1718Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1819Karlinky LIBlanka Kuntošová
1920Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2021Doubrava MBBlanka Kuntošová
2122Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
2223Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2324Velichovky NABlanka Kuntošová
2425Rašín JCBlanka Kuntošová
2528Frýdštejn JNDaniel Matura
2640Ploukonice SMJan Drbola
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
22Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
33Bukovno MBMarie Čubanová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Pěnčín JNBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Radimovice LIAnna
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Krásná Ves MBKateřina Szabová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,6816,6316,682023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,6416,9216,922018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín JN17,4216,7517,422023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kosmonosy MB17,8717,6317,872023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC18,1217,9418,122019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín JN18,0818,2118,212022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI18,1418,2718,272019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,3118,4018,402022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov MB18,2118,5518,552023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,0418,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bechov MB18,5818,4218,582023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Košťálov SM18,5118,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice SM18,6518,7818,782022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,8018,802018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN18,8217,7618,822022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Katusice MB18,9118,1818,912022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI18,9518,8918,952022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libuň JC19,1818,2419,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ploukonice SM17,2119,1919,192022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Katusice MB19,2719,0719,272023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dlouhá Lhota MB18,8919,3419,342019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radimovice LI18,8519,3719,372023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC18,7419,4319,432022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Břehy MB19,5319,2619,532016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myštěves HK--19,582013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Slatiny JC18,9919,6519,652022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Košťálov SM17,3219,7419,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bratříkov JN19,7019,7819,782018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bukovno MB19,8119,5619,812022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB18,5719,8319,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov AMB20,0917,8020,092019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeřmanice LI20,1418,2420,142018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Skála BéčkoJN--20,162013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN--20,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Borovice MB20,3019,5320,302017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bratříkov JN20,3720,1820,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mříčná SM20,4419,8720,442019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Katusice MB20,1920,5920,592018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jeřmanice LI--20,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sychrov MB17,6420,8320,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jeřmanice LI20,9420,9720,972014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bratříkov JN20,7021,0721,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešnice SM19,4521,0721,072023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála BéčkoJN21,0819,2121,082023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Malá Skála BéčkoJN21,3718,7021,372017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Ploukonice SM21,3921,0221,392019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Břehy MB19,8121,4821,482022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kosmonosy MB21,5417,5321,542022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sychrov MMB20,6221,7521,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Touchovice LN21,8218,1421,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Myštěves HK22,1119,1922,112023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Borovice MB--22,432013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bratříkov JN22,6017,7922,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Benešov u Semil SM--22,742013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Veselá SM22,8822,4522,882019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Katusice MB24,6922,2624,692019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Huť JN25,0424,5125,042016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jeřmanice LI22,4026,3026,302016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krásná Ves MB18,6826,9726,972017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Huť JN26,7927,3127,312014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Veselá SM27,5525,8927,552018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Libuň SluníčkaJC--27,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Benešov u Semil SM29,1228,5429,122018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pěnčín JN18,5129,2329,232019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychrov BMB29,2629,8429,842018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bohuslavice GrizzlymotorNA29,8230,0130,012023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Krásná Ves MB--31,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Obrubce MB31,4918,6731,492016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Sychrov AMB26,9731,5331,532018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB30,0631,9131,912022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Sychrov MB32,8518,3332,852022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Huť JN--34,542013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Benešov u Semil SM35,8635,2735,862014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychrov BMB19,8936,8936,892019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Libuň BJC56,6253,0356,622016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Krásná Ves MBNPNPNP2023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bratříkov JN18,2318,47NP2023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2022/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže