Letohrad - Orlice 2021 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 07. 2021 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 11. 07. 2021 09:30
Konec rezervace: 25. 07. 2021 09:30
Začátek tipování:  11. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-11550.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brada - Rybníček JCLukáš Marek
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Hrabišín SUHonza Adamec
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Moravany PAHonza Louža
3232Frýdštejn JNDaniel Matura
3333Tatobity SMDaniel Matura
3434Pomezí SYJosef Jukl
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3636Dubenec TUMartínek z Dubence
3737Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
3838Olešnice SMLukáš Marek
3939Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
4040Trnov RKMartínek z Dubence
4141Černovír UOMatouš Zachař
4242Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
4343Břehy MBPetr Zavrtálek
4444Sedlatice JIVojtěch Šťastný
4545Pohled HBJakub Vašíček
4646Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4747Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
4849Seč CRFilip Kružík
4950Záchlumí UOJan Divíšek
5051Oldřiš SYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKEliška Rosůlková
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Bojkovice UHLucie Bartošová
1515Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
1616Výrava HKŠárka
1717Pomezí SYJosef Jukl
1818Kosmonosy MBMartínek z Dubence
1919Letohrad - Kunčice DUOAnežka Krejsová
2020Nepomuky UOKateřina Krudencová
2121Vysokov NAMichaela Adamu
2222Mistrovice UORomana Dolečková
2323Bohuslavice NAKlára Petříková
2424Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2525Břehy MBTereza Kočová
2626Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
2730Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabůvka PR16,4416,3416,442021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice BUO16,4416,3616,442020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV16,5816,4416,582020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Krotějov TA16,1316,6016,602020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC16,4616,6116,612021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Vésky BUH16,6315,9416,632020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Letohrad - Orlice BUO16,4316,7016,702019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Velké Hoštice OP16,6116,7116,712021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Hrabišín SU16,7516,6716,752020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Babice VS16,6216,8016,802021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stará Říše JI16,8016,7216,802020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Trnov RK16,8216,6516,822020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Trnov RK16,8216,6516,822020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hrabišín SU16,8416,8416,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Petrovice TR16,5616,8516,852020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nevcehle JI16,8516,6416,852019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Radostín nad Oslavou ZR16,7416,8716,872017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Míchov BK16,8716,3916,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Míchov BK16,8716,3916,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Čikov TR16,9016,3016,902021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bohdalín PE16,8616,9816,982017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zahorčice ST16,4217,0017,002018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Areál Ostrov, Orlice, VČHL, EX Orlice
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže