Letohrad - Kunčice 2023 - Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 07. 2023 09:30
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  +420 774 183 351

Začátek rezervace: 09. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 23. 07. 2023 09:30
Začátek tipování:  09. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---kuncice-12870.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice KTJosef Kolář
22Sychotín BKHonza Adamec
33Velký Ořechov ZLHonza Adamec
44Trnava TRPořadatelé Extraligy
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Špičky PRHonza Adamec
1010INDIVINDI NAPatrik Baláž
1111Ratiboř VSJiří Čech
1212Zahnašovice KMHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Krotějov SportTAPořadatelé Extraligy
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Neplachovice OPPořadatelé Extraligy
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Březová LIPořadatelé Extraligy
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Letohrad - Orlice  BUOHonza Adamec
2424Bílovice PVHonza Adamec
2525Hrabůvka PRHonza Adamec
2626Olešnice SMHonza Adamec
2727Jaronice CBHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Starý Jičín NJHonza Adamec
3030Seč CRFilip Kružík
3131Jistebník NJMikuláš Vyhňák
3232Dubenec TUMartínek z Dubence
3333Stradouň UOSDH Stradouň
3434Třeština SUKlára Blažková
3535Velké Hoštice COPLukáš Pluške
3636Lukov ZLMichal Kadlčák
3737Trojanovice NJHelen Novackova
3838Nahořany NAPavel Weiss
3939Srch PAJiří Panchártek
4040Lanžov TUTomáš Sedláček
4141Velká Bystřice OLVeronika Koulová
4242Dubenec BTUMartínek z Dubence
4343Sobotín SUVladimír Švub
4444Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4545Doubrava MBMichal Pomezný
4646Lanžov BTUTomáš Sedláček
4747Nahořany BNAPavel Weiss
4848Brada - Rybníček JCPavel
4949Výrava HKJan Konečný
5050Havlovice TUDavid Rak
5151Moravany PALukáš Kulhánek
5252Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
5353Plačice HKJiří Čech
5454Nevřeň PSLukáš Matouš
5555Velichovky NAAleš Stradiot
5656Bystřec UOŠtěpán Hrdina
5757Rašín JCŠtěpán Pour
5858Trojanovice NJMarek Lanča
5960Cerekvice nad Loučnou SYJakub Střítežský
6061Oldřiš SYJakub Střítežský
6162Záchlumí UOJan Divíšek
6264Hrabišín SURoman Jírů
6365Pomezí SYMatěj Háp
6466Třebnouševes JCMatěj Krátký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBPatrik Baláž
22Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Ploukonice SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Stařeč TRHonza Adamec
1212Zdislavice BNHonza Adamec
1313Svinov BOVAdéla Torčíková
1414Dolní Libina SUIvo Šnejdar
1515Tošovice NJNikola Kostková
1616Dlouhá Ves RKPepa Malý
1717Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
1819Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1920Výrava HKLucie Samková
2021Lanžov TUTomáš Sedláček
2122Bílovice UHAneta Lysáková
2223Letohrad - Kunčice DUOAdéla Sýkorová
2325Vysokov NADana Ptáčková
2426Bohuslavice NAKlára Petříková
2527Oldřiš CSYJakub Střítežský
2628Třeština SUVeronika
2730Mistrovice UORomana Dolečková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV15,2716,0416,042023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,2516,1216,252021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice - Prostějov PV16,2616,2516,262023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,2615,9616,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice CUO16,3315,8316,332021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice CUO16,3616,1016,362022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešná HB16,3716,1616,372020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice VY16,3915,8816,392021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ploukonice SM16,4216,1316,422022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olšovec PR16,4416,4616,462023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI16,4116,4816,482022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO16,5216,0516,522020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pšánky HK16,5415,8816,542021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI16,5116,6916,692021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychotín BK16,7316,6516,732012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nevcehle JI16,7516,4116,752008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Renmotor Jinolice JC16,8516,4316,852020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Stará Říše JI16,9216,7416,922019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pšánky HK16,9215,9616,922023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pšánky HK16,9215,9616,922023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice CUO16,6816,9416,942022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Košťálov SM16,7817,0117,012021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Oldřiš CSY16,6517,0617,062023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hrobice ExplosiaPA17,0916,5517,092018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nevcehle JI16,3817,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Výčapy TR--17,102003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK17,1316,8717,132018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Radíkov PR15,5217,1517,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,2017,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Pšánky HK17,1417,2417,242022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychotín BK17,1617,2717,272011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výčapy TR--17,292005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bohuslavice NA17,3016,9817,302023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bohuslavice NA17,3016,9817,302023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Budíkovice TR17,3417,1717,342023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychotín BBK16,8517,3617,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychotín BBK17,3616,8517,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Stará Říše JI17,3817,1917,382017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Radíkov PR17,0117,4117,412012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK17,3517,4817,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Výrava HK17,4217,5117,512023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Benetice TR17,5216,5617,522023/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Letohrad - Orlice UO17,5317,0817,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Orlice UO17,0817,5317,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chrášťany LT17,0617,5317,532010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Stará Ves FM--17,542003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nevcehle JI17,1517,5917,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Katusice MB17,2117,6217,622020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Malé Hoštice OP17,6417,2117,642018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Výčapy TR17,6916,8517,692011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chrášťany LT17,7117,1217,712013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Letohrad - Kunčice CUO17,6117,7117,712020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0817,7217,722016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chrášťany LT17,7316,1717,732011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rychlov KM--17,742001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kunovice VS--17,752005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stará Ves FM--17,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Myštěves HK17,7117,7817,782014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Areál Kunčice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/24 Areál Pod Lipami, Kunčice, VČHL, EX Kunčice
VČHL
2022/05/22 Kunčice, Kučnické útočení
VCU
2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/24 Letohrad Kunčice, VČHL 2022, 11.kolo, Letohrad-Kunčice
VČHL
2023/05/14 Letohrad-Kunčice, 2.kolo Velké ceny Ústeckoorlicka
-
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice
VČHL
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga