Lesná, hřiště 2019 - O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!!

Liga: ZNL
Místo: Lesná
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 17. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Svoboda
Telefon:  +420 776 119 579

Začátek rezervace: 03. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Badin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

!!! Jednotná startovka pro obě kategorie bude před nástupem rozdělena a startovat budou prvně ženy !!!

Při registraci na soutěž Vám doporučujeme doplnit do poznámky, zda registrujete muže, nebo ženy.... 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-10297.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lesná ZNLukáš Badin
22Únanov ZNLudvík Sapík
33Miroslav ženy AZNLukáš Badin
44Božice ŽenyZNLudvík Sapík
55Mikulovice ZNMichal Urbánek
66Mikulovice Ženy ZNMichal Urbánek
77Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
88Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
99Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
1010Černín ZNJiří Veselý
1111Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
1212Dobřínsko BZNMartin Čech
1313Křepice ZNLuboš Svoboda
1414Citonice ZNLuboš Svoboda
1515Police TRAleš Coufal
1618Dešná BJHAleš Coufal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Černín ZN--15,112018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mikulovice ZN--15,312018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín 1ZN--15,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Police TR--15,672018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chvalovice ZN15,6815,6815,682019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,8514,7015,852019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mikulovice ZN--16,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dešná BJH16,0814,9816,082019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Třebelovice TR15,9216,1216,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šaratice VY--16,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třebelovice TR--16,582018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dobřínsko ZN16,7016,2416,702019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dešná JH--17,362018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křepice ZN--17,562017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  nerozlišeno -18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Únanov ZN18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Běhařovice ZN18,1216,9318,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Běhařovice ZN--18,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Běhařovice ZN--18,812017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dobřínsko BZN19,8019,4119,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mikulovice BZN19,8817,4519,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blížkovice ZN--20,022017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rácovice TR--20,132017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kojatice TR--20,142018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Grešlové Mýto ZN--20,512017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Milíčovice ZN--20,992017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN--21,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Citonice ZN--21,062018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Grešlové Mýto ZN--21,372018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Třebelovice TR--22,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Plenkovice ZN23,1123,3723,372019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mikulovice ZN24,3323,7324,332019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lukov ZN24,6524,4724,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lesná ZN24,2025,1825,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Újezd ZN--26,452018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jezeřany-Maršovice ZN29,4829,9429,942019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Černín ZN60,9161,1661,162019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Grešlové Mýto ZNNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šaratice VY--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lesná ZN--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lesná ZN--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hornice TR--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1118,4718,472019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Miroslav ZN18,3419,3419,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Božice ZN19,1720,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostníky TR18,7620,5520,552019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mikulovice ZN35,2236,8336,832019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/13 Lesná, fotbalové hřiště, V. ročník noční pohárové soutěže v PÚ
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2019/08/17 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!!
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže