Kuřim, parkoviště TOS Kuřim 2021 - O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM

Liga: -
Místo: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 11. 12. 2021 09:00
Kontakt:   Roman Dufek
Telefon:  +420 732 265 760

Začátek rezervace: 20. 08. 2020 17:00
Konec rezervace: 12. 02. 2021 12:00
Začátek tipování:  12. 12. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 02. 2021 00:00
Zadal: Eva Doubková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://sdhkurim.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Kuřim si Vás dovoluje pozvat

11. 12.2021

na XIII. ročník soutěže v požárním útoku

O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM

Kategorie: muži, ženy – sportovní hadice (B65, C42)
                  PS8 – zásahové hadice (B75, C52)

Místo konání:          parkoviště u TOS Kuřim  

Program:      9:00 příjezd družstev       

                   9:30 nástup a zahájení soutěže

Soutěž probíhá dle pravidel Velké ceny okresu Vyškov s místní úpravou. Terče sklopné, časomíra elektronická, trať asfalt.
Každé družstvo soutěží s vlastním nářadím, soutěž není pojištěna. POZOR – trať je pro všechny kategorie na 2B.
Lze soutěžit současně v kategorii muži/ženy a PS8.                    
Kontakt:
Roman Dufek 732 265 760

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO PO CELÝ PRŮBĚH ZÁVODU.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kurim-11483.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kuřim Muži ABOEva Doubková
22Kuřim ženy ABOEva Doubková
33Šaratice mužiVYEva Doubková
44Lukov mužiZLAneta Lysáková
55Svatobořice HODavid Vodička
66Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
77Petrovice SK mužiBKRoman Skoták
88Morkovice MužiKMPavel Krejčí
99Želeč MužiPVMartin
1010Kuřim muži PS8BOEva Doubková
1111Topolany BVYMichael Jičínský
1212Bystřička MužiVSJakub Zajíček
1313Račice AVYAntonín Hloušek
1414Topolany AVYMichael Jičínský
1515Morkovice KMPavel Krejčí
1616Želeč ŽenyPVMartin
1717Litenčice mužiKMFilip Měrka
1818Topolany ŽenyVYMichael Jičínský
1919Račice BVYAntonín Hloušek
2020Benetice Ženy TRPetra Cejpková
2121Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2222Černín ZNJiří Veselý
2323Křenovice ženyVYJan Mrázek
2424Čikov TROndřej Lukeš
2525Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
2626Černín  PS8ZNJiří Veselý
2727Křenovice mužiVYJan Mrázek
2828Čechtín TRLibor Tvarůžek
2929Ratiboř VSVeronika Květoňová
3030Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3131Předměstí MužiSYMichal Pešek
3232Předměstí Ženy SYMichal Pešek
3333Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
3434Kostelany KMPetr Botek
3535Lesnice ŽenySUSabina Nezvalova
3636Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
3737Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3838Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
3939Kuřim BBOJara
4040Blatec Muži OLJitka Hrabalová
4141Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
4242Hartmanice ŽenySYKateřina Doskočilová
4343Hartmanice MužiSYKateřina Doskočilová
4444Knínice PS - 8JIJiří Jakubec
4545Slavonice JHJan Dvořák
4646Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
4747Čechtín BTRMája Horká
4848Knínice Muži JIJiří Jakubec
4949Bílovice UHKarolína Gajdošíková
5050Veselá MužiZLMates Juřík
5151Zahnašovice KMEva Doubková
5252Pustiměř MužiVYMichal Vrba
5353Pustiměř MužiVYMichal Vrba
5454Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
5555Střelice B, PS 8BOJakub Vašulín
5656Kotvrdovice ŽenyBKSabina Kuncová
5757Lomnička BOPetr Špaček
5858Krasonice JILukáš Pivonka
5959Kouty PTRJan Neuman
6060Heraltice TRJan Neuman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hartmanice ASY17,8017,8917,892008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbraslav BO18,3218,5418,542013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Starý Lískovec Sport BM18,6118,5018,612012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenná Poruba AZA18,7318,7718,772013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kuřim BBO18,4919,2419,242014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK19,2518,9219,252013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Důl BSY18,9519,3419,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Starý Lískovec Sport BM19,3718,6119,372013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbraslav BO19,1419,5219,522012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hartmanice BSY19,3619,5719,572013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY19,5019,6719,672013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hluboké TR19,0319,6919,692008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Široký Důl ASY18,4719,7619,762012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY19,7619,8019,802014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hartmanice ASY19,8119,6419,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Široký Důl BSY18,5719,9019,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY19,9919,4719,992014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hartmanice ASY18,2120,0320,032014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY19,4220,0620,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Široký Důl BSY20,0420,0920,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy VY20,1219,3820,122013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tvarožná BO19,6520,1920,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice ASY18,8120,3120,312013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM20,3320,2520,332014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kuřim ABO19,8220,4020,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuřim BBO20,5020,3220,502008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ostrov u Macochy BK19,2320,5120,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nesvačilka BO20,2720,5320,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice SKBK20,3720,7620,762014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU20,5420,7620,762013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuřim ABO20,9019,8020,902013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY20,3420,9120,912013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice AVY21,0220,0121,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vážany VY20,4821,0421,042014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesvačilka BO21,4019,1521,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Habrovany AVY21,3221,4921,492013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nesvačilka BO17,9721,5121,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tvarožná BO21,5519,9821,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ostrov u Macochy BK21,5819,9021,582014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kuřim ABO21,9720,6821,972008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kuřim BBO20,8222,0922,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrovice SKBK20,9422,3822,382013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Habrovany BVY22,4221,8622,422013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tvarožná BO22,5322,4622,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svojanov SY22,8422,3022,842012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BBO23,1018,8523,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stanoviště BO23,2318,2323,232008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenná Poruba BZA23,2320,7423,232012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Senetářov BK22,5723,6223,622014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Široký Důl ASY19,3023,7223,722014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Habrovany VY23,4123,8523,852012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šaratice VY23,9222,1523,922008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hartmanice BSY24,1323,1624,132012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Račice VY23,0324,1424,142014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moutnice BBO22,3824,2124,212008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Perálec CR24,9723,9424,972012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šaratice VY26,3526,3326,352012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Račice AVY24,4426,5326,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kuřim CBO27,6823,4627,682012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuřim ABO27,8124,8227,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brťov-Jeneč BBK30,8529,1230,852013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Heroltice BO39,1421,6139,142008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Račice VY39,1738,1239,172008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sudice BK40,6638,8940,662014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Široký Důl ASY18,5740,9540,952013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čebín BO31,8946,1546,152008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Moutnice ABONPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Královo Pole BBMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Račice BVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Želeč PVNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hostěrádky-Rešov VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kamenná Poruba AZA--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dražovice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Královo Pole BMNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Šaratice VYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Maršovice ZRNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenná Poruba BZANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Veverská Bítýška BO--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Žernovník BKNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hartmanice SYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Královo Pole ABMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rakšice ZNNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Brťov-Jeneč ABKNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kamenná Poruba ZANPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY18,4720,2120,212013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Drnovice AVY18,7120,3220,322013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hodějice VY20,6920,8220,822008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heroltice BO20,1621,0421,042013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY20,5821,9221,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Senetářov BK22,4919,6622,492014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY21,4023,0623,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuřim BBO22,0523,3923,392013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BO24,1922,8924,192012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olší BO25,5921,4725,592008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kuřim ABO26,0825,5326,082013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice SKBK--29,592014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Račice VY31,5331,4331,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO21,3634,9434,942008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim BO35,9337,0237,022008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veverská Bítýška BO56,0549,7856,052012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,5027,34NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ivanovice na Hané DVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BONPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/12/10 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2012/12/08 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2013/12/14 Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2014/12/13 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2015/09/26 Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim
-
2015/12/12 Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník
-
2016/12/10 Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/04/24 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga