Kožušany 2022 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 07. 2022 21:30
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 02. 07. 2022 21:30
Konec rezervace: 02. 07. 2022 21:30
Začátek tipování:  02. 07. 2022 00:00
Konec hlasování: 02. 07. 2022 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-12685.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV14,3414,2814,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,5914,5314,592022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tošodry fire team NJ14,7114,9414,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV14,4115,1115,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU14,9715,2315,232022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olšany u Prostějova PV15,2415,2315,242021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice XOL15,3115,1615,312021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov-výběr SU15,2615,3415,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS15,5214,9715,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Plinkout OL15,5515,3115,552022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pavlov-výběr SU15,1615,6115,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL15,7215,1515,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrchoslavice PV15,7815,3815,782022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velká Bystřice OL14,4615,9815,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olšany u Prostějova PV16,1114,8316,112022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Velká Bystřice OL15,0516,2216,222021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nenakonice OL16,2315,9616,232021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Cholina OL15,3816,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Náměšť na Hané OL15,8716,3716,372022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PV16,3915,8116,392022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chválkovice OL15,7316,4716,472022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sobotín SU15,4716,4816,482021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolany OL15,6716,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Odry TošodryNJ16,5314,7216,532022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sobotín SU14,9316,5816,582019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV16,3916,6016,602019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nenakonice OL15,6616,6316,632022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Přáslavice OL16,0616,6316,632021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kosov SU15,5616,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mladeč OL15,0216,7216,722022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Třeština SU16,8515,5016,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Otinoves PV16,4616,8916,892022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sobotín SU16,6717,0617,062022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nenakonice OL17,2017,0717,202018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bezděčí u Trnávky SY17,2017,2517,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Domamyslice DvojkaPV15,1017,5117,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolany OL15,7617,5417,542018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dolní Libina SU16,4417,7617,762021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dolany OL17,8316,3017,832022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Otinoves PV17,7717,8517,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Čechy pod Kosířem PV17,9015,5217,902021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velká Bystřice OL16,7217,9617,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Třeština SU18,0316,9118,032022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Radíkov OL18,0517,5518,052021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Podolí PR18,0817,7718,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Velká (Hranice III) PR15,0118,1018,102022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Šumvald OL17,7318,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dub nad Moravou OL17,9918,1118,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Chválkovice OL16,3618,2018,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Třeština SU17,6518,2318,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Střížov OL17,4118,3218,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Měrotín BOL17,6618,3818,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myslejovice PV17,9618,4418,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pavlov-výběr SU17,6518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Seloutky PV18,7018,3318,702022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kokory PR18,2719,0219,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Tršice OL19,0918,3819,092022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bezděčí u Trnávky SY19,1518,0819,152022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mladeč OL16,9919,2219,222021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Podolí PR19,5519,1019,552017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dub nad Moravou OL19,7419,4319,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Měrotín BOL18,6819,8819,882022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Kokory PR20,0019,7820,002021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Čelechovice na Hané PV19,2320,0120,012019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Grygov OL19,2420,3420,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Měrotín OL20,6920,4220,692022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Těšetice TyfočáciOL21,0719,7621,072022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice - Prostějov PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Haňovice OL16,9218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Přáslavice OL18,5818,6118,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Soběsuky BPV18,7418,2018,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Libina SU18,8117,9818,812021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice - Prostějov PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Světlá HoraBR18,8319,1819,182022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL17,2119,3219,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krasice - Prostějov PV17,9519,5019,502021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Soběsuky APV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dub nad Moravou OL19,6819,5419,682022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nenakonice OL19,2519,8519,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL19,7719,9019,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Šumvald OL19,9219,5019,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Blatec OL19,1119,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice PV19,9819,9019,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV19,9919,8819,992022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Náměšť na Hané OL20,4719,6520,472022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Přáslavice OL20,4919,3120,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Soběsuky APV19,6920,7320,732022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Maršíkov SU20,9020,5420,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Blatec OL19,7720,9120,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nová Dědina OL21,0319,1721,032022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Maršíkov SU19,2921,1921,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Blatec OL21,3919,2621,392022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílovice BPV17,8021,4221,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lesnice SU20,5321,4821,482019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bezděčí u Trnávky SY20,6321,6321,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Cholina OL19,1021,6421,642022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kožušany OL21,7020,6821,702021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velký Týnec OL20,5522,4122,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vojnice OL21,1223,9523,952019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Libina SU24,9125,5425,542022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Droždín ChvádrožOL26,3625,8426,362021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vojnice OL26,3626,1126,362022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice PV19,5426,5226,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Císařov PR27,2527,2527,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Soběsuky BPV26,5427,2727,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lukov ZL20,4127,6427,642021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Grygov OL27,7921,7527,792022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dub nad Moravou OL28,2122,6428,212021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Měrotín OL28,6227,9428,622022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Velká Bystřice OL31,5732,5632,562019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Náměšť na Hané OL18,0833,0733,072018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Velký Týnec OL19,3634,7234,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Tršice OL35,3035,5235,522022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Droždín ChvádrožOL27,2136,1836,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dub nad Moravou OL40,2419,8940,242019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Újezd OL26,06NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Haňovice OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nenakonice OLNP20,96NP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Velký Týnec OLNP20,27NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bezděčí u Trnávky SY25,63NPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Velký Týnec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pavlov SUNP17,69NP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Šumvald OLNPNPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pěnčín PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kožušany OLNP18,79NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/07/08 Závada, hřiště TJ Sokol, 7. kolo NHHL
-
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
-
2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice
-
2022/07/09 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriál br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2022/07/09 Horní Lideč sportovní areál, O pohár starosty obce
-
2022/07/09 hřiště Horka, I. kolo SUMMER NIGHT CUP
-
2022/07/10 Velké Karlovice Tisňavy, O Valašský širák
-
2022/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství Tomáše Juráka
-
2022/07/15 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení!
-
2022/07/15 Vidče hřiště Sahara, Noční pohárová soutěž,2B.
-
2022/07/16 Václavov u Bruntálu fot.hřistě, Memoriál Jana Strápka
-
2022/07/16 Čereňany,futbalové ihrisko, XXXVIII. ročník O putovný pohár DHZ Čereňany
-
2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál (U Smrku), dětská soutěž, mladší a starší žáci
-
2022/07/17 Hasičský areál DHZ Zbora, 7. kolo SMHL Zbora 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2022/07/17 areál hz SDH Služovice, SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B
-
2022/07/22 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice
-
2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B)
-
2022/07/23 Kněžpole, Hřiště, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE (Muži 3B, Ženy 2B)
-
2022/07/23 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2022/07/30 Lukavice, sportovní areál, 7. kolo Podorlické Hasičské ligy 2022
-
2022/07/30 Horní Metelsko - areál SDH, 2022-Panther's pink CUP
-
2022/07/30 Budeč, V. Dětské hasičské závody v Budči
-
2022/07/30 Francova Lhota, Francova Lhota - SMHL
-
2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody
-
2022/07/30 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice
-
2022/07/30 Slavonice noční, O Pohár starosty města Slavonice noční
-
2022/07/31 Budeč, V. Hasičské závody v Budči
-
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2022/08/06 Fotbalové hřiště, III.ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2022/08/06 Velký Týnec,hasičská zbrojnice, XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce
-
2022/08/06 Žerotice aréna nad hradem, O putovní pohár starosty obce Žerotice
-
2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B)
-
2022/08/06 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž
-
2022/08/12 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL - XXVII. ročník Memoriál F. H.
-
2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2022/08/13 Kojetín, hřiště u stadionu, Hodový koláč
-
2022/08/13 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči
-
2022/08/13 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční
-
2022/08/13 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2022/08/14 Dolní Bečva, 60. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/08/20 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B
-
2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B)
-
2022/08/20 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN)
-
2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara
-
2022/08/27 Vysokov, 8. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
Kdy Kde Liga