Kožichovice, hasičský areál 2019 - "O pohár SDH Kožichovice"

Liga: -
Místo: Kožichovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 30. 06. 2019 09:00
Kontakt:   SDH Kožichovice
Telefon:  724410131

Začátek rezervace: 08. 05. 2019 09:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 09:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00
Zadal: Marta Nováková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH KOŽICHOVICE

pořádá

soutěž mladých hasičů v požárním útoku

 

„O POHÁR SDH KOŽICHOVICE“

Neděle 30. Června 2019

Hasičský areál pod hrází Markovky

 

 

Soutěž je zařazená do OLMH, kategorie mladší, starší

9:00 nástup a porada velitelů, 9:15 zahájení soutěže

Rezervace pořadí na www.firesport.eu nebo marta1novakova@email.cz, případně na tel. 724410131

Startovné 150 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozichovice-10563.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Markvartice staršíTRMarta Nováková
22Domamil TRJaroslav Bajer
33Lipník staršíTRMarta Nováková
44Markvartice mladšíTRMarta Nováková
55Domamil TRJaroslav Bajer
66Čechtín mladšíTRMarta Nováková
77Lipník mladšíTRMarta Nováková
88Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
99Čechtín staršíTRMarta Nováková
1010Kožichovice staršíTRMarta Nováková
1111Předín Mladší ATRVlasta Hons
1212Kněžice staršíTRKarolína Salátová
1313Kožichovice mladšíTRMarta Nováková
1414Předín Mladší BTRVlasta Hons
1517Výčapy st, ATRVít Svoboda
1618Budíkovice mladší BTRErika Antošková
1719Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
1820Výčapy ml, ATRVít Svoboda
1921Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2022Budíkovice mladší ATRErika Antošková
2123Výčapy st,BTRVít Svoboda
2224Budíkovice starší TRErika Antošková
2325Mihoukovice mladšíTRVostal
2426Výčapy ml,BTRVít Svoboda
2527Štěměchy TRMichal Šilhavý
2628Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
2729Štěměchy TRMichal Šilhavý
2830Mihoukovice staršíTRVostal
2931Štěměchy TRMichal Šilhavý
3032Rokytnice nad Rokytnou staršíTRMarta Nováková
3134Štěměchy TRMichal Šilhavý
3235Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRMarta Nováková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heraltice TR19,1219,5819,582006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Výčapy TR19,0820,0620,062008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR20,1820,2820,282004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kožichovice TR19,8720,3820,382006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum TR--20,452010/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svatoslav TR--20,762010/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Okříšky TR20,4720,8520,852005/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svatoslav TR20,4420,8920,892008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatoslav TR21,1318,6521,132009/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čechtín TR21,0621,2421,242007/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Okříšky TR21,6420,8821,642004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radonín TR21,6420,5721,642008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čechtín TR21,8121,7021,812005/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heraltice TR22,0121,9522,012004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radonín TR22,0221,6522,022005/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radonín TR22,0920,3522,092007/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožichovice TR22,2319,8922,232007/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Přibyslavice TR22,3523,1823,182005/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Okříšky TR23,6522,2623,652008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trnava TR24,0721,5424,072008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výčapy GKH16,6324,5524,552009/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kožichovice TR24,0924,5724,572005/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Výčapy TR25,7324,0925,732009/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stařeč TR26,2924,8826,292004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Okříšky TR27,2326,2227,232006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožichovice TR27,2425,5427,242008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum TR28,9223,4028,922008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stařeč TR27,0728,9928,992008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Valeč TR32,3122,1332,312006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Okříšky TR39,4220,5139,422007/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožichovice TR45,1344,0845,132004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kněžice TR45,6024,6845,602007/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožichovice TR55,6927,7855,692009/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Slavice TR--NP2010/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čechtín TR--NP2006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Trnava TR--NP2009/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Kožichovice, TR, Pohár SDH Kožichovice
TRL
2004/07/18 Kožichovice, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/10 Kožichovice, TR, O pohár starostky obce
TRL
2006/07/16 Kožichovice, TR, O pohár starostky obce
TRL
2007/07/15 Kožichovice, TR, O pohár starostky obce
TRL
2008/06/15 Kožichovice, TR, O pohár starostky OÚ Kožichovice
TRL
2009/06/14 Kožichovice, -, Pohár starostky OÚ Kožichovice
TRL
2010/06/13 Kožichovice, TR, O pohár starostky obce
TRL
2012/10/14 Kožichovice, Poslední střik
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
Kdy Kde Liga