Košťálov 2019 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail.: houzvinek@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-10178.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sychrov MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jílové u Držkova JN16,94NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Košťálov SM0,17NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chyjice JC22,23NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Těpeře JNNP20,43NP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Obrubce MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olešnice SMNPNP1200,002017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga