Kosmonosy 2022 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 21. 05. 2022 14:30
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709

Začátek rezervace: 16. 05. 2022 20:00
Konec rezervace: 20. 05. 2022 20:00
Začátek tipování:  16. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2022 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-12208.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNDaniel Matura
22Košťálov SMTomáš Tulach
33Třebnouševes JCMatěj Krátký
44Jirkov AJNBlanka Kuntošová
55Obrubce MBBlanka Kuntošová
66Dneboh MBBlanka Kuntošová
77Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1010Tatobity SMBlanka Kuntošová
1111Sychrov MBBlanka Kuntošová
1212Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1313Bechov MBBlanka Kuntošová
1414Olešnice SMBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Březová LIBlanka Kuntošová
1717Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
1818Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2020Bystřice JCJan Košťák
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Karlinky LIJaroslav Vobecký
2323Radimovice LIAnna
2424Pěnčín JNVít Macháček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Katusice MBBlanka Kuntošová
22Krásná Ves MBNikola Bulířová
33Olešnice SMEliška Marková
44Košťálov SMBlanka Kuntošová
55Bechov MBBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Bratříkov JNBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1111Břehy MBBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Bukovno MBVašek
1420Radimovice LIAnna
1524Jeřmanice LIKristýna Matějková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,3816,3916,392019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,6616,4516,662019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,4316,8716,872018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,8816,8716,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sychrov MB16,4216,8816,882021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,7016,9016,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,9216,3716,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,9316,1716,932016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pšánky HK16,5916,9516,952016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,8316,9816,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC17,1016,6517,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Obrubce MB16,6417,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC--17,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kosmonosy MB17,0017,1417,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2016,5417,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN17,1017,2017,202020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC--17,212013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tatobity SM16,9617,2417,242018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dubenec TU16,9317,2417,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kosmonosy MB17,2416,8217,242016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tatobity SM16,8017,2517,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dneboh MB17,1317,3117,312020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU16,6717,3417,342020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zlatá Olešnice JN17,3417,1717,342018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB17,3617,1717,362018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břehy MB17,4416,9717,442020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM17,4117,4617,462021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM16,9017,4917,492021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sychrov MB17,4916,8517,492019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,5117,4617,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zlatá Olešnice JN17,1017,5317,532017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,2417,5417,542020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,6717,4217,672016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kamenice Dobšín - KameniceMB17,4917,7117,712014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK17,4717,7217,722017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dubenec TU16,9317,7817,782021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sychrov MB17,7917,3117,792016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB17,8217,1217,822016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jirkov JN17,8817,4717,882017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky AHK--17,892013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Frýdštejn JN16,9917,9117,912021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Sychrov MB17,9117,4317,912020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dneboh MB16,8317,9117,912018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jirkov JN17,9216,8017,922019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB17,0417,9617,962017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tatobity SM17,1117,9617,962019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chyjice JC17,2517,9717,972019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podůlší BéčkoJC17,6717,9817,982016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC17,9917,9817,992014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kamenice Dobšín MB17,9917,1417,992021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Libuň JC17,5918,0118,012014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Břehy MB18,0118,0118,012021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krásná Ves MB18,0217,7018,022021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Březová LI18,0317,8818,032020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pšánky HK17,2518,0818,082018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jirkov JN17,5718,0818,082020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Krásná Ves MB18,1217,6918,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Malá Skála JN17,6718,1418,142018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krásná Ves MB17,8018,2718,272017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jílové u Držkova JN18,2917,9918,292021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Košťálov SM18,3017,7518,302021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov JN--18,322013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dneboh MB18,2418,3718,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bechov MB17,3318,3818,382021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jirkov JN17,9518,3818,382018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Veselá MB18,4018,1518,402016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice Dobšín MB17,8418,4118,412020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Veselá MB18,4118,0518,412018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Veselá MB17,7818,4218,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Malá Skála JN18,4417,2418,442019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jirkov JN18,0418,5118,512016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žehrov MB18,5518,3518,552021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Jirkov JN18,5517,1218,552014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Břehy MB18,3418,5518,552019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Třebnouševes JC18,1918,5718,572021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Malá Skála JN18,1618,5918,592017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kamenice Dobšín KameniceMB18,5917,3518,592018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pšánky BHK17,8418,6218,622014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kamenice Dobšín KameniceMB18,6317,7718,632019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Karlinky LI18,5518,6418,642021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zlatá Olešnice JN18,1418,6418,642020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kosmonosy MB--18,762013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Březová LI18,7717,9518,772021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hamry JN18,7818,3918,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Veselá MB--18,812013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Olešnice SM17,9318,8218,822019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Podůlší JC18,9518,8918,952014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Podůlší JC--19,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tatobity SM--19,052013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jílové u Držkova JN17,9619,0619,062016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bašnice JC--19,082013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pšánky AHK18,6619,1019,102014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Košťálov SM18,0619,1019,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--19,132013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jílové u Držkova JN17,5919,2519,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Velké Hamry JN18,5219,2719,272018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dneboh MB18,5619,3019,302014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Košťálov SM18,4919,3719,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sychrov MB17,9419,4819,482014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lestkov SM19,5519,0319,552014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/22 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/22 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2022/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2022/07/02 Dubenec, JL Dubenec
JL
2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2022/08/13 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald
JL
2022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga