Liga: | - |
Místo: | Kněžpole |
Okres: | Uherské Hradiště |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 25. 07. 2020 15:00 |
Kontakt: | David Dostálek |
Telefon: | 776063405 |
Začátek rezervace: | 08. 07. 2020 18:00 |
Konec rezervace: | 24. 07. 2020 20:00 |
Začátek tipování: | 25. 07. 2020 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 07. 2020 00:00 |
Zadal: | David Volařík |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SDHKnezpole/ |
Poznámka pořadatele
O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
PROGRAM:
- 14:30 PŘÍJEZD
- 15:00 ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE
- VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 15 MINUT PO UKONČENÍ POSLEDNÍHO ÚTOKU
TECHNICKÉ PODMÍNKY:
- POŽÁRNÍ ÚTOK: MUŽI NA 3B, ŽENY A MUŽI NAD 35 LET 2B
- DLE PRAVIDEL VC OSH UH. HRADIŠTĚ 2019
- STARTOVNÉ = 200,- Kč
- PŘI ÚČASTI 2 A VÍCE TEAMŮ NAD 35 LET, TEKUTÁ CENA PRO VÍTĚZE + POHÁR
MUŽI: ŽENY:
1. MÍSTO = 1.500,-KČ + POHÁR 1. MÍSTO = 1.000,- KČ + POHÁR
2. MÍSTO = 1.000,-KČ + POHÁR 2. MÍSTO = 700,- KČ + POHÁR
3. MÍSTO = 700,-KČ + POHÁR 3. MÍSTO = 200,- KČ + POHÁR
4. MÍSTO = 500,-KČ
5. MÍSTO = 200,-KČ
SRDEČNĚ ZVE SDH KNĚŽPOLE
Rezervace startovního pořadí na FIRESPORT.EU, ukončená 24hod před soutěží.
kontakt: David DOSTÁLEK – mob:776 063 405
ZA PŘISPĚNÍ OBECNÍHO ÚŘADU KNĚŽPOLE
IHNED PO UKONČENÍ, VEČERNÍ ZÁBAVA SE SKUPINOU
ROCKSOAR
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-knezpole-11369.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Svatobořice | HO | David Vodička | ||
2 | 2 | Lukov | ZL | Vojtěch Stoklásek | ||
3 | 3 | Kněžpole | UH | David Volařík | ||
4 | 4 | Záhorovice | UH | Lukáš Pongrácz | ||
5 | 5 | Hradčovice | UH | Radek Hlaváč | ||
6 | 6 | Staré Město | UH | Igor Malina | ||
7 | 7 | Chropyně | KM | Vladislav Sedlařík | ||
8 | 8 | Vrbka | KM | Kryštof Pospíšil | ||
9 | 9 | Kostelany | KM | Zdenek Bršlica | ||
10 | 10 | Mladcová | ZL | Lukáš Struška | ||
11 | 25 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bílovice | UH | Lucie Markusová | ||
2 | 2 | Bohuslavice u Zlína | ZL | Nikola Višenková | ||
3 | 3 | Holešov | KM | Táňa Kožíková | ||
4 | 4 | Pohořelice | ZL | Jana Forbelská | ||
5 | 5 | Jarošov | UH | Adéla Stehlíková | ||
6 | 6 | Kostelany | KM | Zdenek Bršlica | ||
7 | 7 | Velký Ořechov | ZL | Zuzka | ||
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Vrbka | KM | Kryštof Pospíšil | ||
2 | 2 | Hradčovice | UH | David Volařík |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 28,21 | 23,91 | 23,91 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Pravčice | KM | 24,78 | 24,29 | 24,29 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Kaňovice | ZL | 24,70 | 37,09 | 24,70 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Velký Ořechov | ZL | 24,81 | 28,00 | 24,81 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Vigantice | VS | 30,85 | 24,87 | 24,87 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Veselá | VS | 29,51 | 30,13 | 29,51 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Salaš | UH | 30,12 | 40,21 | 30,12 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Komárovice | VS | 31,50 | 30,94 | 30,94 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Bojkovice | UH | 33,15 | 34,78 | 33,15 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Kunovice | UH | 34,92 | 49,07 | 34,92 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Jarošov | UH | 54,49 | 35,42 | 35,42 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Lípa | ZL | NP | 43,71 | 43,71 | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Tichov | ZL | NP | - | NP | 2014/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |