Jirkov 2019 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

hasičský areál u požární zbrojnice
e-mail: fichtner@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-10175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,6516,3016,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,7317,0417,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pšánky HK16,9517,0917,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN16,5817,1317,132018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC16,8517,1617,162017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,4917,1917,192017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kosmonosy MB17,2716,9717,272018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Obrubce MB17,0117,3117,312016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jablonec nad Jizerou SM17,0317,3117,312017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK17,1217,4117,412016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jinolice RenmotorJC--17,452013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kosmonosy MB17,4117,4917,492014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN17,4017,5117,512017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zlatá Olešnice JN17,5517,2817,552016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Malá Skála JN--17,552013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky AHK--17,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tatobity SM17,5916,9417,592018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Libuň JC17,0917,6017,602014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice RenmotorJC17,6317,1417,632014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lestkov SM17,4117,6417,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Sychrov MB17,1717,7917,792018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dneboh MB17,8517,2717,852017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky AHK17,9017,3317,902014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM17,6817,9117,912016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2517,9117,912018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dneboh MB17,9317,5817,932018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jirkov JN17,5017,9517,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Malá Skála JN17,9617,3817,962018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kosmonosy MB--18,002013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB17,6218,0018,002017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Libuň JC--18,062013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tuř JC18,0717,6018,072014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Podůlší JC--18,082013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Veselá MB18,0718,1218,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN18,2017,8418,202018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velké Hamry JN18,2117,7718,212018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Obrubce MB17,4018,2618,262018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dobšín KameniceMB18,3418,3318,342016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pšánky BHK--18,342013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dobšín - KameniceMB17,9418,3518,352014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dobšín KameniceMB18,4518,3218,452018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov JN--18,502013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Malá Skála JN17,4218,5618,562017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Veselá MB--18,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sychrov MB18,6418,3418,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Podůlší BéčkoJC17,9918,6418,642016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Karlinky LI--18,742013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sychrov MB18,5518,9218,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kosmonosy MB16,9918,9518,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krásná Ves MB18,7018,9918,992017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bašnice JC--19,052013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lestkov SM--19,162013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Podůlší BéčkoJC19,1919,2319,232017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jílové u Držkova JN--19,242013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Veselá MB18,5019,2719,272014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bratříkov JN19,2719,0819,272014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jinolice RenmotorJC19,4417,9519,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Košťálov SM19,5419,3219,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jeřmanice LI--20,032013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Benešov u Semil SM20,2418,6920,242016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jílové u Držkova JN20,4319,3620,432014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov BJN19,0420,4320,432016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lučany nad Nisou JN19,4420,5620,562018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Malá Skála JN18,8820,7020,702016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Malá Skála JN20,7618,3220,762014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krásná Ves MB--20,772013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Příchovice JN20,2920,9920,992018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jirkov BJN21,3918,4721,392018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Podůlší BéčkoJC22,1121,9422,112018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sychrov MB18,7622,1322,132017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Příchovice JN22,2819,3822,282016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krásná Ves MB22,0522,3922,392014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Loukov MB19,8922,7422,742014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Olešnice SM23,1818,5923,182018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dneboh MB23,7721,4723,772014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pěnčín JN24,1821,9724,182016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Košťálov SM18,5124,5024,502018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sukorady MB19,2324,5624,562014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mříčná SM22,6625,4125,412014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Benešov u Semil SM--26,282013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bratříkov JN--28,142013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sychrov MB--32,522013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dneboh MB34,7933,2634,792016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jirkov JN37,4637,7537,752014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Pěnčín JN39,9340,3240,322014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jirkov JNNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dobšín KameniceMBNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Veselá MBNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tatobity SM--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jirkov BJNNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Pšánky HKNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Tatobity SMNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Košťálov SMNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bašnice JC--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dneboh MB--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Tatobity SM--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olešnice SMNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Pšánky BHK--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga