Jeseník - fotbalové hřiště 2018 - Soutěž o pohár starosty sboru

Liga: -
Místo: Jeseník
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 10. 2018 11:00
Kontakt:   Michal Straka, Pavel Lučan
Telefon:  608876563; 606498080

Začátek rezervace: 14. 10. 2018 11:00
Konec rezervace: 14. 10. 2018 11:00
Začátek tipování:  14. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 10. 2018 00:00
Zadal: Michal Straka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

 

Videopozvánka:  https://www.youtube.com/watch?v=b1JfiTNyxko

 

Rezervace:       

Přihlásit se můžete na tel. čísle: 608 876 563 (Michal Straka)
nebo na emailu: pavellucanjes@seznam.cz
a to do 11.10.2018 18h. 

Sbor dobrovolných hasičů Jeseník

Vás srdečně zve na soutěž hasičských družstev mužů a žen 

O putovní pohár starosty SDH Jeseník

 

 

Program:                     od 10:00                      prezentace 

                                         11:00                      slavnostní nástup  

                                         11:15                      zahájení soutěže           

Startovné:                   150,- Kč za každé družstvo         

Kategorie:                   muži 3B

                                    ženy 2B

Místo konání:            fotbalové hřiště, ul. Dukelská 

Povrch tratě:            hřiště s umělou  trávou (prosíme o nekouření na povrchu hřiště)

Výstroj:              jednotná – pracovní stejnokroj nebo sportovní oblečení, obuv pracovní nebo sportovní, přilba, opasek

Nářadí:              PS 12 bez viditelných úprav, 2 ks savic 2,5 m, sací koš, 3 ks hadice B65, 4 ks hadic C42, rozdělovač, 2 ks proudnic C

 

Pravidla:          dle pravidel MSP (dostupné na www.mspohar.cz )

              

 

Organizace soutěže:

-        Počet družstev je omezen na 20 týmů v kategorii mužské (3B) a 8 týmů v kategorii ženské (2B).

-        sklopné terče

-        elektronická časomíra s displejem

-        soutěžní družstva žen budou startovat po družstvech mužů

                                             

Na Vaší účast se těší pořadatelé


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenik-9970.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeseník JEMichal Straka
22Starý Jičín NJMichal Straka
33Lesnice SUMichal Straka
44Dolní Studénky SUMichal Straka
55Velké Kunětice JEMichal Straka
66Široký Brod JEMichal Straka
77Kozmice OPMichal Straka
88Břidličná BRMichal Straka
910Lipová-lázně OmluveniJEMichal Straka
1011Dolní Studénky DSUMichal Straka
1112Jasenice VSMichal Straka
1213Bernartice JEMichal Straka
1314Bílý Potok JEMichal Straka
1415Odry NJMichal Straka
1516Janovice BRMichal Straka
1617Hrabišín SUMichal Straka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice JEMichal Straka
22Kozmice OPMichal Straka
33Janovice BRMichal Straka
44Vidnava JEMichal Straka
58Dolní Libina SUMichal Straka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,6317,4717,632016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sádek OP16,9118,1618,162014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vrbno pod Pradědem BR18,6718,2318,672016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,7118,6918,692016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Leskovec nad Moravicí BR18,8019,0319,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU18,0819,2719,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Široký Brod AJE18,3119,4019,402014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Červená Voda JE19,4519,8019,802016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Široký Brod BJE18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břidličná BR18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Červená Voda JE19,8819,8819,882014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Leskovec nad Moravicí BR18,4019,9419,942016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP19,0220,0320,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílý Potok JE20,1118,4620,112016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,1120,1520,152016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Kunětice BJE20,0520,2820,282016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová-lázně JE19,9520,4320,432016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milotice nad Opavou BR20,4620,1820,462016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Široká Niva BR20,8119,2220,812014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Skrochovice OP19,2620,8720,872014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Široký Brod BJE20,0521,2721,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Kunětice AJE21,3621,9221,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Široký Brod AJE21,0822,5822,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jeseník JE20,9422,9022,902014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Suchá Rudná BR23,0020,9023,002014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ostružná JE23,2622,9223,262016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vraclávek BR22,8923,5623,562016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šumvald OL20,7023,6523,652016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Kunětice JE23,8124,0824,082014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vidnava JE24,4523,6724,452014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Suchá Rudná BR24,5421,5424,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolatice OP24,8024,2624,802014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Karlovice BR24,4625,1425,142016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vlčice JE19,9325,8325,832014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jeseník JE25,9223,8025,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Široká Niva BR36,2419,4036,242016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Česká Ves JE36,9422,8336,942014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zátor BR36,1938,5838,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zlaté Hory JE42,5441,7642,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Janovice BRNPNPNP2016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Janovice BRNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Maršíkov SUNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/12 Jeseník, Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd
-
2014/10/11 Jeseník - fotbalové hřiště, pohárová soutěž
-
2016/10/08 Jeseník - fotbalové hřiště, Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2018/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/05 Hřiště Rohovládova Bělá-, Lednový šplouch Rohovládova Bělá
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár "Pětdevět"
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
Kdy Kde Liga