Jabloňov 2019 - 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Jabloňov
Telefon:  731517911

Začátek rezervace: 08. 08. 2019 12:00
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:30
Začátek tipování:  08. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Luboš Křehlík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Jabloňov Vás zve na 10. kolo Žďárské ligy v požárním útoku mužů, žen a juniorů na trať do Jabloňova!
KDY: neděle 18. srpna 2019
11:30 - prezence týmů
12:00 - zahájení soutěže


KDE: Jabloňov - fotbalové hřiště
Náběh tartan 7x18 metrů, k terčům travnatý povrch!
Pravidla dle Žďárské ligy : http://www.zdarskaliga.cz/pravidla/

Rekordy tratě:
Muži: 16:56 - SDH Lavičky 2016
Ženy: 17:48 – SDH Stará Říše 2018
Junioři: 19:48 - Radostín nad Oslavou 2018
Juniorky: 19:19 - Bohuňov 2018

Rezervace startovního pořadí:


Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vás,
SDH Jabloňov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-10783.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZRJan Kupka
22Jasenice TRLuboš Křehlík
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Kuřim BBODavid Herman
55Pohled HBJakub Vašíček
610Lavičky ZRJan Hejl
713Pavlov ExperimentZRJakub Šimek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Benetice TRPetra Cejpková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
46Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
510Netín ZRKateřina Roušová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOLuboš Křehlík
22Maršovice juniorZRJiri Mica
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Jabloňov ZRLuboš Křehlík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lavičky ZR16,3016,5616,562016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,6616,9016,902018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lhotky Sport ZR17,2117,0817,212016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kuřim BBO17,0417,2817,282018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR17,2917,1417,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR17,3417,2817,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čikov TR17,2117,4217,422016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čikov TR17,4516,9917,452018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pasohlávky BO17,4617,4617,462016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou BZR17,1017,4817,482016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Netín CirkusZR17,5716,6917,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Maršovice ZR17,4717,6317,632018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR17,0317,6717,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR17,7116,6617,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR17,8316,7917,832017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radostín nad Oslavou BZR17,6717,9217,922017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Maršovice ZR18,0918,0018,092017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR17,3018,1218,122017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Katov ZR18,3318,1418,332017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenná TR17,2418,3418,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radostín nad Oslavou BZR18,5217,1318,522018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR18,5817,3018,582018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Meziříčko ZR18,6418,6118,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pavlov ExperimentZR18,1918,8118,812017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jasenice TR18,2318,8418,842016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Lhotice TR18,3818,8518,852016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Katov ZR19,0919,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krokočín TR18,8819,1619,162016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Meziříčko ZR19,1719,1419,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Lhotice TR19,0719,4619,462017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Benetice BTR19,5119,6719,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Horní Meziříčko JH20,2019,1920,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pavlov ExperimentJI20,2019,7420,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radostín nad Oslavou ZR20,6220,2720,622016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kamenná TR17,9821,6421,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lhotky Sport ZR21,9522,4822,482017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Benetice BTR22,9719,8322,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Netín CirkusZR25,0018,1125,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Netín CirkusZRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pavlov ExperimentZRNP17,79NP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Netín SupersportZRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benetice TRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jasenice TRNPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou
ŽL
2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice
ŽL
Kdy Kde Liga