Huť 2018 - Pohár sklářské hutě

Liga: JL
Místo: Huť
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  +420 602 617 285

Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pšánky HKJakub Doskočil
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Velké Hamry JNMAD Matthew
45Jirkov JNVladimír Novotný
56Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
67Kosmonosy MBJan Klimo
78Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
89Jílové u Držkova JNMAD Matthew
910Košťálov SMLenka Poloprutská
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Krásná Ves MBVašek
1213Sychrov MBBarbora Křapková
1314Dneboh MBLukáš Danda
1415Mříčná SMsdhmricna
1516Tatobity SMJakub Doskočil
1617Malá Skála JNRadek Havelka
1718Olešnice SMLukáš Marek
1819Veselá MBOlda Česák
1929Obrubce MBPepa Adam
2030Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNJiří Šťastný
22Kosmonosy MBJarča Kopelentová
33Sychrov AMBBarbora Křapková
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jeřmanice LIIveta
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Libuň JCHana Jarolímková
99Sychrov BMBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,0216,7417,022017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB17,1417,0617,142016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,2216,7417,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC17,2817,1317,282016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM17,1517,3417,342017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,3517,0517,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3816,4417,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC17,4017,4517,452018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,2917,4817,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK17,2317,5017,502014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Katusice MB17,5817,4217,582018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Borovice MB17,6117,5917,612016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratříkov JN17,6517,2517,652017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála BéčkoJN17,7217,5817,722018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,3217,8317,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN16,5817,8817,882017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN17,7517,9117,912016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,0617,9918,062014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krásná Ves MB18,0717,9018,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Obrubce MB17,8518,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM17,3018,1318,132018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jablonec nad Jizerou SM18,2518,1718,252016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN18,5517,0418,552014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov MB18,6318,5518,632017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychrov MB--18,702013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Huť JN18,4718,7718,772018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM--18,882013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Borovice MB18,4819,0719,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Huť JN17,4619,1719,172016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myštěves HK--19,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB--19,322013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sychrov AMB19,8117,8419,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břehy MB--20,022013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB--20,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libuň JC20,4218,9320,422014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN--20,892013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MMB18,1620,9820,982017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libuň JC--22,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Huť JN--22,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kosmonosy MB22,3719,8822,372018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov MB22,4622,2222,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pěnčín LI--26,762013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Skála BéčkoJN26,9226,7026,922014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov JN27,3226,6427,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Košťálov SM29,0228,7829,022016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov MB29,9429,0829,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI33,9428,8533,942018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jeřmanice LI--35,432013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN37,6037,3637,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krásná Ves MB43,2243,0443,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jeřmanice LINPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychrov BMBNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže