Hrabišín 2022 - 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Hrabišín
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 08. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 08. 2022 18:00
Konec rezervace: 13. 08. 2022 10:00
Začátek tipování:  13. 08. 2022 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2022 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hrabisin-12370.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabišín SUHanácká extraliga
22Nová Dědina OLNikola Motlíčková
33Třeština SUKlára Blažková
44Bludov SUTomáš Riedl
55Plinkout OLVeronika Koulová
66Janovice BRTomáš Nebes
77Chořelice OLPatrik Horák
88Těšetice TyfočáciOLTomáš Navrátil
99Břevenec OLMiroslav Křístek
1010Sobotín SURadek Dubový
1111Brníčko SUMarek Elšík
1212Dolany OLMiroslav Křístek
1313Nemrlov BSUOndřej Hanák
1414Mladeč OLRadek Hégr
1515Nový Malín SUMartin Schwab
1616Střelice OLIvo Šnejdar
1717Nemrlov SUDominik Hanák
1818Hrabová SUJakub Schubert
1919Dolní Studénky SUAdéla Haitmarová
2020Chválkovice OLLeona Zedníková
2121Bystřec UOAleš Elšík
2222Lesnice SUKlára Blažková
2323Bohuslavice SUAdéla Haitmarová
2424Velká Bystřice OLMichal Surma
2525Štíty SUVíťa
2626Střelice OLBlanka Motlíčková
2727Kosov SUVíťa
2828Velké Kunětice JERoman Varga
2929Břidličná BRJaromir Pavlik
3030Chválkovice OLOndra Šafařík
3131Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3232Dětkovice PVLadislav Kořínek
3333Kožušany OLvlastimil dokoupil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabišín SUHanácká extraliga
22Pavlov SUMonika Havlíčková
33Vojnice OLJan Svoboda
44Dolní Libina SUKlára Blažková
55Andělská Hora BRLenka Králová
66Kosov SUVeronika Koulová
77Nový Malín SUJanča Kappelová
88Šumvald OLNikola Tylová
99Nová Dědina OLNikola Motlíčková
1010Pěnčín PVMonika Hrazdilová
1111Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1213Pěnčín PVKristýna Nováková
1314Dolany OLVáclav Juračka
1415Velký Týnec OLAnna Majerova
1516Droždín ChvádrožOLLeona Zedníková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/06/25 Hrabišín, Holba Cup Hrabišín
VCOS
2017/08/12 Areál SDH Hrabišín, Holba Cup Hrabišín
VCOS
2017/09/09 Areál SDH Hrabišín, FInále Holba Cupu 2017
VCOS
2018/08/11 Areál SDH za KD Hrabišín, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2018/09/08 Areál SDH za KD Hrabišín, Finále Velké ceny
VCOS
2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky
BIOMAC HE
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B)
BIOMAC HE
2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga