Horní Kamenice 2023 - O pohár obce Horní Kamenice

Liga: ZČHL
Místo: Horní Kamenice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 07. 2023 12:00
Kontakt:   Žák Vlastimil
Telefon:  +420 721 478 292

Začátek rezervace: 17. 06. 2023 19:00
Konec rezervace: 01. 07. 2023 12:00
Začátek tipování:  01. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-kamenice-12877.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary DOMiroslav Žáček
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Horní Kamenice DOVlastimil Žák
55Únětice 1911 PJOndřej Kail
66Hlubyně PBJiří Novotný
77Dehtín KTPetra Placatková
88Mokrouše PJSDH Mokrouše
99Mochtín KTPetr Kanta
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Žebnice PSMichal Bulín
1212Robčice PJRadek Růt
1313Bezdědovice STJosef Motyka
1415Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1516Nebílovy PJZbyněk Šebek
1618Stýskaly PSVáclav Švíka
1719Štichovice PSVojtěch Blažek
1820Želčany PJVáclav Kasl
1926Štěnovický Borek PJLucie Alblová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJOndřej Kail
22Dehtín KTPetra Placatková
33Žákava PJLucie Horová
44Hradec PJAneta Píchová
55Štítary DOMartina Hradecká
66Štěnovický Borek PJLucie Alblová
77Želčany PJVáclav Kasl
88Chotíkov PSMonča
917Lužná RATereza Říhová
1018Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO--15,122012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Honezovice PJ--15,752012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Sedliště TC--16,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO--16,582012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ--16,742012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec TC--16,862012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ves Touškov PJ--19,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lisov PJ--20,082012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strýčkovice DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Neuměř DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Všekary DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Poděvousy DO16,8416,6116,842022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strýčkovice DO--17,332012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradec PJ16,8917,3417,342023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,4116,9117,412023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dehtín KT17,6116,9917,612022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ17,6617,5017,662021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubyně PB17,6617,5117,662022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ17,7717,3117,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štěnovický Borek PJ17,8417,6917,842023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO17,3918,0018,002022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dehtín KT18,1617,0818,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Želčany PJ17,7718,4418,442023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Úněšov PS17,8218,5318,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Poděvousy DO18,5418,0718,542020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Poděvousy DO18,4918,6418,642021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO18,0118,6618,662021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lužná RA19,0318,7019,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želčany PJ18,3619,3819,382021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary DO18,3019,5219,522020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mrtník PS19,5419,3719,542012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ19,6819,2719,682021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Štěnovický Borek PJ19,9819,3219,982022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotíkov PS20,5219,8920,522021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 PJ21,0521,0721,072012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žákava PJ21,1020,3121,102022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Srbice DO--21,102012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chotíkov PS20,0621,1721,172023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubyně PB21,8222,0922,092020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ves Touškov PJ--22,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Únětice 1911 PJ17,2322,3722,372023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chotíkov PS21,5822,6322,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Strýčkovice DO19,2522,8822,882012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Sedliště TC--23,902012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dehtín KT24,3923,6024,392021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želčany PJ25,1424,2025,142020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lisov PJ--25,152012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chotíkov PS25,4718,9125,472020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hradec PJ21,1126,6326,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štichovice PS28,5530,7230,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS35,2035,6835,682022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hůrky RO29,1644,78NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hlubyně PB17,08NPNP2021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Doubravka PM23,5325,48NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lužná RANPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bučí PS21,9219,73NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hradec PJNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žákava PJNPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Únětice 1911 PJNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chlumčany PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Poděvousy DONP18,90NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Poděvousy DO17,87NPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bezděkov pod Třemšínem PBNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lužná RANPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Útušice PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Horní Kamenice, O pohár
OPH
2012/07/14 Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice
ZČHL
2013/04/20 Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/25 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2024/06/08 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
ZČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy
ZČHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek
ZČHL
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH
ZČHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga