Horní Kamenice 2020 - O pohár obce Horní Kamenice

Liga: ZČHL
Místo: Horní Kamenice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Žák Vlastimil
Telefon:  +420 721 478 292

Začátek rezervace: 29. 06. 2020 20:00
Konec rezervace: 11. 07. 2020 12:00
Začátek tipování:  11. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-kamenice-10857.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabice PTRadoslav Myslík
22Mochtín KTMichal Kloupar
33Žebnice PSVladimír Záhrobský
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJLuboš Balvín
66Bolkov PJRadoslav Myslík
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Křenovy DOMartin Hosl
99Nevřeň PSHouk
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Robčice PJRadek Růt
1313Štítary DOMiroslav Žáček
1414Únětice 1911 PJOndřej Kail
1515Štichovice PSRichard Hlous
1616Stýskaly TygřiPSVáclav Švíka
1717Mokrouše PJSDH Mokrouše
1818Želčany PJVáclav Kasl
1919Vranovice PekloPBStanda Strnad
2020Štěnovický Borek PJJan Albl
2121Chrást PBJan Trčka
2222Útušice PJZdeněk Dědek
2323Úněšov PSMiloslav Pytlik
2425Příšov PSJitka Racková
2526Křelovice PSMiloslav Pytlik
2627Štichovice PSRichard Hlous
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Hradec PJAneta Píchová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY
66Hlubyně PBDana Hrzalová
77Štítary DODenis Balounová
88Želčany PJVáclav Kasl
99Chotíkov PSMonča
1010Lužná RATereza Říhová
1130Poděvousy DOJana Olšovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO--15,122012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Honezovice PJ--15,752012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Sedliště TC--16,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO--16,582012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ--16,742012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec TC--16,862012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ves Touškov PJ--19,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lisov PJ--20,082012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strýčkovice DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Neuměř DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Všekary DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strýčkovice DO--17,332012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ17,7717,3117,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT18,1617,0818,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Úněšov PS17,8218,5318,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Poděvousy DO18,5418,0718,542020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lužná RA19,0318,7019,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štítary DO18,3019,5219,522020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mrtník PS19,5419,3719,542012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ21,0521,0721,072012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Srbice DO--21,102012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubyně PB21,8222,0922,092020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ves Touškov PJ--22,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotíkov PS21,5822,6322,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strýčkovice DO19,2522,8822,882012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Sedliště TC--23,902012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Želčany PJ25,1424,2025,142020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lisov PJ--25,152012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotíkov PS25,4718,9125,472020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradec PJ21,1126,6326,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štichovice PS28,5530,7230,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PBNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Útušice PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hůrky RO29,1644,78NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravka PM23,5325,48NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bučí PS21,9219,73NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hradec PJNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlumčany PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Poděvousy DONP18,90NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Horní Kamenice, O pohár
OPH
2012/07/14 Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice
ZČHL
2013/04/20 Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga