Hněvošice - pod pahorkem 2024 - 7. kolo MSP v požárním útoku Hněvošice

Liga: -
Místo: Hněvošice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 13. 07. 2024 14:00
Kontakt:   David Neděla - SDH Hněvošice
Telefon:  731525573

Začátek rezervace: 25. 06. 2024 14:00
Konec rezervace: 12. 07. 2024 23:00
Začátek tipování:  13. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2024 00:00
Zadal: David Neděla

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hnevosice-14275.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hněvošice OPDavid Neděla
22Vrbice KAKateřina Kolosová
33Svoboda Svoboda BOPJakub Neuwirth
45Svoboda OPJakub Polomský
56Milostovice OPMartin Šimkovský
67Jamnice OPDominik
78Neplachovice OPPavel Tyll
89Velké Hoštice COPSDH Malé Hoštice
910Svoboda OPJakub Polomský
1011Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1113Brušperk AFMNikola Fajmanová
1215Bolatice OPŠtěpán Liška
1316Chlebičov OPJiří Lasák
1417Brušperk BFMNikola Fajmanová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hněvošice OPDavid Neděla
22Svoboda OPJakub Polomský
33Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
44Brušperk FMNikola Fajmanová
55Služovice OPDušan Baránek
66Svinov BOVZuzana Fojtíková
77Bolatice OPLenka
88Neplachovice OPAdéla Malá
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hoštice OPVojta Mikolajský
22Bolatice OPLenka
33Pustkovec OVDominik Weinfurter
44Služovice OPDušan Baránek
55Vávrovice OPMartin Vavrla
66Chuchelná OPŠtěpán Chrobaczek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svoboda OP17,6517,6117,652016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP17,5417,7617,762016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sádek OP17,3817,8517,852016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vrbice BKA17,8917,7017,892023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,7418,0518,052023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Svoboda OP16,4718,6018,602023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Služovice OP18,7418,8318,832016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlebičov OP18,8718,8618,872016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jamnice OP19,1219,1619,162023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP19,2718,5619,272023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milostovice OP18,4719,2919,292016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kozmice BOP19,4318,1519,432023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP19,4917,1719,492023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice COP19,7517,2519,752023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bolatice OP19,8817,7919,882016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jamnice OP18,6119,9319,932016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sádek OP19,1520,0420,042023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hněvošice OP17,3820,1020,102016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hněvošice OP20,2118,9520,212023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oldřišov OP20,9719,0020,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Milostovice OP21,0018,2821,002023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Komárov OP20,8321,3021,302016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Vávrovice OP18,8821,8621,862016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kobeřice OP22,6420,7922,642023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Svoboda BOP18,2423,0223,022023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Neplachovice OP19,0032,5632,562016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Služovice OP34,7235,0235,022023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Michálkovice OVNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Skrochovice OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kravaře OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jistebník NJNPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Neplachovice OPNPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2004/07/18 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2005/07/17 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2006/07/16 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2007/07/15 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2008/07/20 Hněvošice, OP, -, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2009/07/19 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice
MSP
2013/07/20 pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2013/09/28 Hněvošice, Hněvošický pahorek 2013
-
2014/07/26 Hněvošice, Pod pahorkem, 6. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2015/07/25 Hněvošice, 6.kolo MSP Hněvošice - 3B muži, 2B ženy
-
2015/09/12 Hněvošice, Hněvošický Pahorek, 2B
-
2016/07/30 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár (MSP), 3B muži, 2B ženy
-
2016/07/30 Hněvošice, 7. kolo MSP
MSP
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2023/07/01 Hněvošice - pod pahorkem, 4. kolo MSP v požárním útoku Hněvošice
-
2023/07/01 Hněvošice, 4. kolo MSP
MSP
2024/07/13 Hněvošice - pod pahorkem, 7. kolo MSP v požárním útoku Hněvošice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Oldřišov, Oldřišov 5. kolo Opavské ligy 3.8.2024
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/11 Dolní Bečva, sportovní areál, ŠTÍT RADHOŠTĚ
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice - Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga