Fotbalové hřiště Grešlové Mýto 2023 - Noční závody - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Grešlové Mýto
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 15. 07. 2023 22:00
Kontakt:   Roman Čermák, SDH Gr. Mýto
Telefon:  731039216

Začátek rezervace: 28. 02. 2023 21:45
Konec rezervace: 15. 07. 2023 21:45
Začátek tipování:  28. 02. 2023 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2023 00:00
Zadal: Roman Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/209425084891294/?ref=newsfeed

Poznámka pořadatele

 

SDH Grešlové Mýto a obec Grešlové Mýto 

 

Vás srdečně zvou na

 

V. ročník

 

NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM SPORTU

(O pohár starosty obce Grešové Mýto).

 

Kategorie:

PS Speciál a PS 12

(v kategorii PS 12 možnost zapůjčení PS 12 z SDH Grešlové Mýto)

 

>> Vítěz kategorie PS 12 si domů odveze putovní pohár M.N. Sport

a poukaz na 50 kg prase. <<

 

 

> VÍTĚZ KATEGORIE PS SPECIÁL SE MŮŽE TĚŠIT NA VELKÝ SUD PIVA. <

 

Startovné:

200 Kč/družstvo/kategorii

Prezence:

21:00 - 21:45

 

 

 

Soutež na 2B (B65/C42, B75/C52)

Soutěžní družstva soutěží s vlastním vybavením dle pravidel požárního sportu (ZNL).

 

Náběh: Zámková dlažba

 

 Přihlášení do soutěže otevřeno do odběhnutí posledního družstva. 

 

Občerstvení po dobu soutěže zajištěno.

 

Na Vaši účast se těší pořadatelé!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-greslove-myto-13060.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Grešlové Mýto PS 12ZNRoman Čermák
23Boskovštejn PS 12ZNRoman Čermák
34Černín ZNJiří Veselý
45Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
56Boskovštejn PS SpecialZNRoman Čermák
68Vítonice ZNLukáš Fiala
79Únanov ZNMartin Mostrovský
810Mikulovice Ženy ZNŽaneta Ingerlová
911Třebětice JHPatrik Plachý
1012Únanov PS12ZNMartin Mostrovský
1113Šaratice PS SpecialVYRoman Čermák
1214Vítonice PS 12ZNRoman Čermák
1315Pravice PS SpecialZNRoman Čermák
1416Police BTRJaromir Filipsky
1517Šaratice PS 12VYRoman Čermák
1618Třebelovice TRJosef Bulíček
1719Slavíkovice PS 12TRRoman Čermák
1820Křepice PS SpecialZNRoman Čermák
1921Budeč BJHMichal Tříletý
2022Police TRJaromir Filipsky
2123Dobřínsko PS SpecialZNRoman Čermák
2224Křepice PS 12ZNRoman Čermák
2325Police B PS12TRJaromir Filipsky
2426Blatnice TRpetr veleba
2527Bohutice PS SpecialZNRoman Čermák
2628Římov MužiTRTomáš Obůrka
2729Police PS 12TRJaromir Filipsky
2830Třebelovice Ps12TRJosef Bulíček
2931Bohutice PS 12ZNRoman Čermák
3032Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
3133Dobřínsko PS 12ZNRoman Čermák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Police BTR15,6515,2615,652023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Grešlové Mýto ZN15,7715,5115,772023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budeč BJH15,8615,7515,862023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dobřínsko ZN15,8815,4615,882023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police ATR15,9615,4815,962023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mikulovice ZN15,6816,1416,142023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Blatnice TR16,3215,9516,322023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šaratice VY16,3116,7516,752023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Újezd ZN16,1116,8416,842023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vítonice ZN16,2816,9416,942023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jezeřany-Maršovice BZN15,7117,2717,272023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hodonice ZN18,4218,8918,892023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Třebenice TR22,7523,8023,802023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Černín ZNNPNPNP2023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mikulovice ZN19,4720,3020,302023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Miroslav ZN20,8121,9721,972023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Častohostice TR25,2924,1025,292023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únanov ZN28,4828,7628,762023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2023/07/15 Grešlové Mýto, hřiště, O pohár Grešlové Mýto, M+Ž+DOR, 4. kolo ZNL
ZNL
2023/07/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/03/30 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B
-
2024/04/06 Volenice, Jarní nalejvačka
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/08/10 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík, 9.kolo MSL, 2B
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga