Frýdštejn 2019 - Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2019 00:01
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-10123.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves BMBJan Macoun
22Hradčany LIFNC
33Jeřmanice LIFNC
44Frýdštejn JNFNC
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Krásná Ves MBFNC
77Karlinky LIJaroslav Vobecký
88Bystřice JCJan Košťák
99Koberovy JNTomáš Mašek
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Odolenovice JNSDH Odolenovice
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Pěnčín JNMarek Mrkvička
1717Desná II JNOndřej Antoš
1818Škodějov SMRoman Dolenský
1919Chyjice JCDavid Hrdý
2020Roudný "HA HA HA" TEAMJNJan Fajgl
2121Janův Důl LIHonza Mašek
2222Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2323Doubrava -LažanyMBEduard Dvořák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Mělník BlataMEDominika Pecháčková
27Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
38Jeřmanice LIIveta
49Koberovy JNNatálie Pospíšilová
510Dalešice JNDavid Beránek
611Raspenava LILuboš Roušal
713Zlatá Olešnice JNJan Kupka
814Karlinky LISDH Karlinky
915Pěnčín JNKateřina Pelcová
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn BJNFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Jeřmanice LIIveta
55Příšovice LIladislav kosek
66Nová Ves LILukáš Pokorný
77Smržovka ženyJNFNC
88Hradčany LITomáš Najman
99Odolenovice JNSDH Odolenovice
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Smržovka mužiJNFNC
1212Koberovy JNTomáš Mašek
1313Kacanovy SMRadek Havelka
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Dolní Sytová SMJiří Buchar
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Frýdštejn ŽenyJNMartin Bušek
2020Škodějov SMRoman Dolenský
2121Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2222Janův Důl LIHonza Mašek
2323Desná I JNDavid Hejcman
2425Alšovice JNDavid Hejcman
2528Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2630Velké Hamry JNMAD Matthew


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hamry HamrskaJN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BJN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga