Dubenec 2023 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 01. 07. 2023 14:00
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 26. 06. 2023 20:00
Konec rezervace: 30. 06. 2023 20:00
Začátek tipování:  26. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-12952.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBAleš Pitro
22Olešnice SMLukáš Marek
33Frýdštejn JNVáclav Matura
44Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
55Obrubce MBBlanka Kuntošová
66Sychrov MBBlanka Kuntošová
77Dneboh MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Jirkov AJNBlanka Kuntošová
1010Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
1111Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1212Březová LIBlanka Kuntošová
1313Tatobity SMBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1616Doubrava MBBlanka Kuntošová
1717Brada - Rybníček JCPavel
1818Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1919Karlinky LIBlanka Kuntošová
2020Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2121Nahořany NAPavel Weiss
2222Lanžov TUTomáš Sedláček
2323Dubenec BTUBlanka Kuntošová
2424Velichovky NABlanka Kuntošová
2525Rašín JCBlanka Kuntošová
2626Havlovice TUDavid Rak
2727Lanžov BTUTomáš Sedláček
2828INDIVINDI NAMartínek z Dubence
2929Moravany PALukáš Kulhánek
3030Ploukonice SMJan Drbola
3131Radimovice LIMatěj Bradáč
3232Záchlumí UOJan Divíšek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKBlanka Kuntošová
22Olešnice SMMarkéta Marková
33Pěnčín JNBlanka Kuntošová
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Ploukonice SMBlanka Kuntošová
67Katusice MBBlanka Kuntošová
78Krásná Ves MBNikola Bulířová
89Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
910Jeřice JCBlanka Kuntošová
1011Sychrov MBBlanka Kuntošová
1112Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1213Radimovice LIAnna
1314Bechov MBBlanka Kuntošová
1415Břehy MBBlanka Kuntošová
1517Lanžov TUTomáš Sedláček
1618Kosmonosy BMBLucie Dlouhá


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břehy MB17,2717,3817,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice DUO17,6917,8417,842022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Přívrat UO17,9217,7917,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK17,9817,7617,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výrava HK18,0217,9418,022022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bohuslavice GrizzlymotorNA18,1217,4918,122023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pěnčín JN18,2017,4918,202023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jeřice JC17,4918,2818,282022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bohuslavice GrizzlymotorNA18,2918,0818,292022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín JN17,5518,5018,502022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MB18,6018,0818,602022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ploukonice SM18,6118,7218,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bratříkov JN18,3518,7418,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pěnčín JN18,7818,4618,782022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK18,9618,2718,962021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radimovice LI19,0618,7619,062023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jeřmanice LI18,5419,2419,242022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lanžov TU19,2818,8719,282023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jeřice JC17,5819,3319,332023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice CUO19,4117,4319,412022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychrov MB18,9919,4219,422023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jeřmanice LI18,8819,6719,672022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kosmonosy MB19,7417,1119,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radimovice LI19,7519,3719,752022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kosmonosy MB19,9019,6319,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK19,9518,1119,952022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Olešnice SM20,0617,7620,062023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bechov MB18,6220,2920,292022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kosmonosy BMB20,0120,3420,342023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešnice SM20,4419,7320,442022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Výrava HK20,6518,7820,652022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Olešnice SM20,9717,8120,972022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kosmonosy MB16,5721,2121,212022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bukovno MB21,2220,2221,222022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Katusice MB19,7721,3021,302023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bukovno MB21,2121,3321,332022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Krásná Ves MB19,0821,3521,352022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Malá Skála BéčkoJN21,5118,7121,512022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,2821,6221,622023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Výrava HK21,6721,5721,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bechov MB20,8321,7321,732021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bechov MB17,7621,7521,752023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Malá Skála BéčkoJN21,7521,9121,912023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2022/07/02 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec
VČHL
2022/07/02 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/01 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/07/06 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže