Dubenec 2021 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 03. 07. 2021 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 28. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 02. 07. 2021 20:00
Začátek tipování:  28. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11645.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Orlice UO21,1522,3222,322020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vysokov NA18,0922,6622,662020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK18,2623,5023,502020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychrov OLEMB24,2623,8124,262020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Čeperka PA27,3327,1227,332020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dlouhá Ves RK30,1029,8930,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB31,9330,3531,932020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Mříčná SM42,5141,8942,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Myštěves HKNP37,27NP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jeřice JCNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/18 Borovice, Borovický pohár
JL
2021/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2021/08/08 Bechov, Pohár Formanka
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga