Dubenec 2019 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

hasičský areál u požární zbrojnice
e-mail: mvoltr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-10173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga