Bolelouc u splavu 2020 - O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B

Liga: -
Místo: Dub nad Moravou
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 08. 2020 17:00
Kontakt:   Barbora Paráková
Telefon:  775658611

Začátek rezervace: 01. 08. 2020 18:00
Konec rezervace: 29. 08. 2020 17:00
Začátek tipování:  29. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2020 00:00
Zadal: Barbora Paráková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/hasicizdubu/

Poznámka pořadatele

Sdh Dub nad Moravou zve všechny týmy na noční soutěž v požárním útoku, muži i ženy na 2B. Soutěž je dvoukolová, první kolo se běží za světla a druhé za tmy. Příjezd družstev do 18:00. 18:30 nástup družstev, pořádá velitelů. Pravidla dle PS s úpravami. Možnost zapůjčení dvou závodníků, sportovní hadice povoleny, čas na základnu se upraví n anastupu dle počtu družstev. Soutěž se koná v Bolelouci u splavu, trasa bude značená. Startovní listina je omezena na 35 závodníků. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dub-nad-moravou-11429.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
22Kokory PRLibor Daňa
33Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
44Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
55Alojzov PVMichal Vařecha
66Chropyně KMVladislav Sedlařík
77Bílovice PVPetr Dokoupil
88Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
99Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
1010Šumvald Ženy OLAneta Kreuzziegerová
1111Zborovice Muži KMPetra Plachá
1212Lukov ZLRoman Kopeček
1313Haňovice OLMafka Sobotová
1414Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1515Krasice PVTomáš Petržela
1616Velká Bystřice OLMichal Surma
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Dolany OLMichal Surma
1919Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
2020Cholina ženyOLSabina Hájíčková
2121Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
2222Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2323Grygov OLAdam Dvorský
2424Blatec OLJitka Hrabalová
2525Radíkov OLTomáš Herzog
2626Šumvald TOPOLBoB Kobylka
2727Vojnice OLTereza Jílková
2828Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
2929Krasice PVTomáš Petržela
3030Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
3131Šaratice VYJan Jeřábek
3232Mladeč OLRadek Hégr
3335Náměšť na Hané MužiOLTereza Žáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
Kdy Kde Liga