Bolelouc, Výletiště u splavu 2019 - Pohárová noční soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Dub nad Moravou
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 06. 2019 19:00
Kontakt:   Marek Kopeček
Telefon:  728628779

Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:00
Konec rezervace: 07. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00
Zadal: Marek Kopeček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Pohárová noční soutěž pro muže a ženy na 2B. (Sportovní hadice povoleny.) Soutěž je dvoukolová. První kolo se běží za světla a druhé za tmy. Soutěž se koná v Dubu nad Moravou místní části Bolelouc na hasičském výletišti u splavu. Plánovaný příjezd družstev do 19:00. V 19:15 slavnostní nástup a 19:30 start soutěže. Soutěž je dle pravidel požárního sportu. Pokud však přijede větší počet týmů, bude upraven čas na přípravu základny.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dub-nad-moravou-10445.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dub nad Moravou ženyOLMarek Kopeček
22Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
33Kokory PRLibor Daňa
44Císařov Ženy PRBarbora Paráková
55Měrotín OLKarolína Studená
66Vojnice ženyOLAdriana Šulcová
77Náměšť na Hané ženyOLMarek Kopeček
88Šumvald OLBoB Kobylka
99Grygov OLAdam Dvorský
1010Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
1111Mladeč ŽenyOLAneta Kreuzziegerová
1212Otinoves PVIvo Klech
1313Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
1414Nenakonice OLJiří Tomecek
1515Mladeč OLMiroslav Mlčoch
1616Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1717Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1818Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1919Drahlov ženyOLMichaela Psotová
2020Hoštice MužiKMAntonín Novák
2121Niva PVTomáš Růžička
2223Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2324Nenakonice ženyOLKateřina Kopečková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga