Dřevohostice 2018 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2018 22:00
Kontakt:   Stiskálek David
Telefon:  607 666 818

Začátek rezervace: 15. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  15. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2018 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

5. kolo PRL 2018

Kdy: 29.6.2018 – 22:00

Kde: Dřevohostice (okr. PR)

Startovné: 200,-

Kategorie: muži, ženy a muži35+ 2B

Trať: travnatá, základna a náběh asfalt, časomíra elektronická, terče sklopné

Pravidla: dle pravidel PS s dodatky Přerovské ligy požárních útoků

Ohodnocení: finanční a věcné ceny

Pravidla PRL: https://drive.google.com/file/d/1OpjKuqLepo6lU9wuQsg6M8zI64i6YkpY/view


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-9227.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dřevohostice M35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
33Pravčice KMMishi
44Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
55TAG Zahnašovice ženyKMSvatava Navrátilová
66Podolí MužiVSAleš
77Pravčice Ženy AKMMishi
88TAG Zahnašovice KMSvatava Navrátilová
99Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1010Čechy muži 35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Pravčice Ženy BKMMishi
1212Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1313Hranice PRVítězslav Stratil
1414Mořice 35+PVJirka
1515Loukov ZenyKMmarta
1616Hlinsko PRPetr Šromota
1717Radkova Lhota PRJan Klimecký
1818Císařov ZenyPRAleš Pěkník
1919Hrabůvka PRHonza
2020Opatovice PRDalibor Vašíček
2121Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
2222Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
2323Císařov MuziPRAleš Pěkník
2424Podolí PRBřeťa Koplík
2525Vrchoslavice PVRadim Janečka
2626Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
2727Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2828Staměřice PRStefan Boháčik
2929Sulimov KMSvatopluk Minařík
3032Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/24 Troubky, O pohár Hané
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PRL
2018/08/04 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce
PRL
2018/09/09 Čechy, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga