Dolní Libina 2022 - 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 06. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 06. 2022 18:00
Konec rezervace: 26. 06. 2022 10:00
Začátek tipování:  26. 06. 2022 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2022 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-12367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Nová Dědina OLEliška Blažková
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Nemrlov BSUVeronika Koulová
55Chválkovice OLvlastimil dokoupil
66Bělkovice-Lašťany OLTomáš Navrátil
77Chválkovice OLŠtěpán Konečný
88Janovice BRTomáš Nebes
99Bludov SUTomáš Riedl
1010Lesnice SUAdéla Blažková
1111Hrabišín SULibuše Hrošová
1212Břidličná BRNikola Škodáková
1313Velká Bystřice OLMichal Surma
1414Nový Malín SUEliška Blažková
1515Třeština SUVladimír Švub
1616Přáslavice OLRoman Jírů
1717Plinkout OLDominik Hanák
1818Bohuslavice SUPavel Dostál
1919Brníčko SUAdéla Haitmarová
2020Šumvald OLBoB Kobylka
2121Sobotín SUAdéla Blažková
2222Štíty SUVíťa
2323Chořelice OLPatrik Horák
2424Mladeč OLRadek Hégr
2525Nemrlov SUDominik Hanák
2626Brníčko SUAleš Elšík
2727Hrabová SUMartin Kondler
2828Střelice OLTábuk Kubát
2929Kosov SUsdh kosov
3031Dětkovice PVLadislav Kořínek
3132Mladeč OLJosef Forét
3233Dolany OLPetr Holoubek
3340Břevenec OLLukes Kyselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Velký Týnec OLVeronika
33Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
44Hrabišín SUAdéla Haitmarová
55Nová Dědina OLEva Dušková
66Kosov SUKateřina Klusáková
77Pěnčín PVNatálie Hudcová
88Pavlov SUMonika Havlíčková
99Šumvald OLNikola Tylová
1010Nový Malín SUDominik Hanák
1111Vojnice OLTomáš Navrátil
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Cholina OLSabina Hájíčková
1414Světlá BRLenka Králová
1516Dolany OLPetr Holoubek
1650Blatec OLKateřina Skládalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Leština SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešnice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Janovice BRNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bludov IISUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sudkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Maršíkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Břevenec OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Šumvald OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
BIOMAC HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
BIOMAC HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
2021/06/26 Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
BIOMAC HE
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/07/09 Dětkovice, BIOMAC HE + VCPV - Dětkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky
BIOMAC HE
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B)
BIOMAC HE
2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga