BIO-HE Dolany 2021 - BIO-HE Dolany

Liga: HE
Místo: Dolany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 09. 2021 18:00
Konec rezervace: 18. 09. 2021 10:00
Začátek tipování:  12. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolany-11986.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany OLHanácká extraliga
22Chválkovice OLBarbora Paráková
33Třeština SUMilan Mularčík
44Přáslavice OLBarbora Ivanová
55Kožušany OLPetr Zmeškal
66Kokory PRBarbora Paráková
77Plinkout OLivo šnejdar
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Olešnice OLTom Ham
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Radíkov OLTomáš Herzog
1313Dolní Libina SUAdéla Blažková
1414Janovice BRRoman Namor
1516Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1617Těšetice OLKateřina Mariánková
1718Břidličná BRDaniel Pavlík
1820Střelice OLTomáš Pytolaj
1921Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
2022Nový Malín SUStanislav Axmann
2123Mladeč OLRadek Hégr
2224Nenakonice OLJiří Tomecek
2325Chořelice OLMarek Ressler
2450Velká Bystřice OLTomáš Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany OLHanácká extraliga
22Dub nad Moravou OLPatrik Maksant
33Haňovice OLNicol Pospíšilová
44Pěnčín PVMonika Hrazdilová
55Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Dolní Libina SUAdéla Blažková
88Šumvald OLNikola Tylová
99Hlubočky OLPavla Jahnová
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1111Hrabišín SURoman Jírů
1213Přáslavice OLLibuše Hrošová
1314Pěnčín PVMonika Hrazdilová
1415Blatec OLDominika Švecová
1517Vojnice OLTereza Jílková
1618Vojnice OLKateřina Mariánková
1719Olšovec PRFilip Staněk
1820Nenakonice OLJiří Tomecek
1950Dolní Libina SUKlára Blažková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kožušany OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Třeština SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Střelice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR172,91175,95175,952021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice X teamOL180,76170,00180,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Libina SU177,10183,50183,502021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nový Malín SU188,10185,53188,102021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chválkovice OL185,22190,76190,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velká Bystřice OL179,16192,01192,012021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Těšetice OL195,00190,77195,002021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV195,62193,80195,622021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladeč OL197,48201,07201,072021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Břidličná BR208,12205,00208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kokory PR210,76196,19210,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR212,39175,55212,392021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nenakonice OL215,47188,62215,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Přáslavice OL210,31216,77216,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chořelice OL212,72217,23217,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL181,13226,49226,492021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolany OL294,47265,14294,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radíkov OL178,16453,60453,602021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šumvald OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dolní Libina SU173,06174,85174,852021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olšovec PR177,24184,93184,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Haňovice OL175,78197,79197,792021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolany OL208,12197,14208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Přáslavice OL222,93190,11222,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pěnčín BPV185,39231,23231,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dub nad Moravou OL233,20229,87233,202021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV234,52232,83234,522021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vojnice OL193,35244,21244,212021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Droždín ChvádrožOL196,71256,77256,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pěnčín PV260,66256,84260,662021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
HE
2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže