Dneboh 2019 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

víceúčelový sportovní areál
e-mail: stastny@eltro.eu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-10176.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kosmonosy MB16,3816,5616,562018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zlatá Olešnice JN17,0717,2517,252018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jinolice RenmotorJC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK17,0917,5317,532018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU16,9817,6517,652018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,1217,7517,752018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jílové u Držkova JN17,7517,9117,912018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jirkov JN17,9618,0018,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Košťálov SM17,7518,0418,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Malá Skála JN17,6918,0918,092018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Košťálov SM18,2117,5518,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kosmonosy MB17,1518,2118,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hamry JN17,4418,2318,232018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tatobity SM18,2317,0118,232017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jablonec nad Jizerou SM18,2717,9218,272017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov JN18,1818,4018,402016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jirkov JN--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kosmonosy MB--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podůlší BéčkoJC17,9018,5018,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky HK18,6316,7718,632016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tatobity SM18,6717,0618,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Veselá MB18,6918,5318,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Lestkov SM--18,722014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Veselá MB--18,722013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bašnice JC--18,772013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dneboh MB18,0318,8518,852016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Podůlší BéčkoJC18,1418,9418,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jeřmanice LI--18,952014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Úmyslovice NB--19,102013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bříšťany JC--19,112014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Veselá MB--19,132014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Obrubce MB19,2119,0519,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Pšánky BHK--19,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mříčná SM19,2818,2919,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zlatá Olešnice JN16,8819,2819,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky HK19,3517,4019,352017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Krásná Ves MB--19,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Úmyslovice NB--19,382014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sychrov MB17,8419,3919,392018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Benešov u Semil SM--19,392014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Krásná Ves MB--19,442014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dobšín - KameniceMB--19,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dobšín KameniceMB19,5217,6319,522016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Benešov u Semil SM19,6519,0619,652016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sychrov MB19,8118,1519,812016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dubenec TU19,8718,2619,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Košťálov SM--20,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Sukorady MB--20,862013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jílové u Držkova JN18,6820,9220,922016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mříčná SM21,0119,6521,012018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Tatobity SM--21,222013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dobšín KameniceMB21,4018,6621,402018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bechov MB21,5720,6621,572017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dneboh MB--21,832013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Karlinky LI22,0118,6022,012017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Krásná Ves MB18,3722,1922,192016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Raspenava LI22,9622,9622,962016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Žehrov MB26,8322,3726,832018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sychrov MB--29,142013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břehy MB--29,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sychrov MB18,4630,0630,062017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Pšánky AHK--33,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Podůlší JC--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dneboh MB--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dobšín KameniceMBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bašnice JC--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tatobity SM18,06NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Loukov MB--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chrášťany LTNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kosmonosy MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jirkov JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Olešnice SMNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Velký Třebešov NANPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Malá Skála JNNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Malá Skála JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga