Dešná 2023 - 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B)

Liga: PLPU
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 05. 2023 21:00
Kontakt:   COUFAL Aleš
Telefon:  601228295

Začátek rezervace: 13. 05. 2023 12:00
Konec rezervace: 27. 05. 2023 21:00
Začátek tipování:  27. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2023 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-13037.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Batelov Ženy JIPavla Kaňkovská
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Police BTRMichaela Michalová
44Markvarec JHPetr Štěpán
55Dešná BJHAleš Coufal
66Telč BJIMatěj Plunder
77Český Rudolec JHHanka Straňáková
88Batelov JIMichal Procházka
99Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
1010Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
1111Budeč JHPavel Jindra
1212Dolní Němčice JHPetr Štěpán
1313Police TRMichaela Michalová
1414Urbanov JILukáš Trkola
1515Stařeč ženyTRSDH Stařeč
1616Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
1717Budeč BJHMichal Tříletý
1818Telč B, dorost JIMatěj Plunder
1919Žirovnice Ženy PEEliška Švadlenová
2020Kamenice nad Lipou Ženy PEMarketa Chalupova
2121Slavonice JHAleš Coufal
2222Černín ZNJiří Veselý
2323Strmilov JHMartin Pecha
2424Nová Včelnice Ženy JHPavlína Jirků
2525Třebětice JHPatrik Plachý
2626Kamenice nad Lipou Muži PEMarketa Chalupova
2727Štěměchy ženyTRStanda Urban
2828Libkova Voda mužiPEVena Drahný
2929Sedlatice JILuboš Šťastný
3030Mikulovice ZNMichal Urbánek
3131Lesná TRPavel Vlček
3232Újezd ZNFilip Krupica
3333Římov TřebíčTRTomáš Obůrka
3434Dešná JHNatálie Panzerová
3535Dešná ŽenyJHNatálie Panzerová
3636Dolní Cerekev JIKarolína Šindelářová
3737Hvězdoňovice TRLibor Vrzal
3850Žirovnice Muži PEAdam Hamerník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Český Rudolec JH15,6014,9115,602023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mikulovice ZN15,4115,7515,752023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dešná BJH15,8715,9115,912022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH15,9815,0315,982023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žirovnice PE16,0415,9716,042023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sedlatice JI16,0815,8916,082022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mikulovice ZN16,1315,5916,132022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PE16,3116,2316,312023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,4116,5016,502023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dešná BJH15,6316,5516,552023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Batelov JI16,0216,5616,562022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budíkovice TR16,6716,5216,672022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesná TR16,1116,7916,792023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Urbanov JI16,6816,9716,972023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH17,0116,5017,012023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Milíčov JI15,9217,0717,072022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Heřmaneč JH16,7817,1417,142022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Třebelovice TR16,8317,2417,242022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Strachoňovice JI17,3516,7917,352022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE17,5417,4517,542023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Újezd ZN17,3417,5717,572023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Třebětice JH17,6016,5817,602022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenice nad Lipou PE17,7516,9417,752022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hvězdoňovice TR17,9218,0918,092023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Telč BJI18,2117,7718,212022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Markvarec JH18,1818,3918,392022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Batelov JI19,7619,8219,822023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Žirovnice PE20,2715,8820,272022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lesná TR20,4619,9720,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Strachoňovice JI20,3121,1221,122023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Třebětice JH22,4322,6222,622023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sedlatice JI23,1018,8723,102023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Římov TR32,6732,8132,812023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Budeč JH18,9119,85NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dešná JH--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Krasonice JI--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Budeč BJH14,35-NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Slavonice JH22,4022,51NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Černín ZN--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Police BTR--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Slavonice JH23,6322,84NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Telč BJI-17,92NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Němčice JH--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Budeč JH--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7318,0618,062023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budeč JH17,5818,6218,622022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štěměchy TR18,6817,7218,682022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stařeč TR18,9217,4518,922023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štěměchy TR17,6420,1020,102023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE19,0620,4220,422023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH21,1320,7221,132023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Žirovnice PE22,5422,0222,542023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Cerekev JI22,4922,9822,982023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Batelov JI20,6023,5223,522022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR22,2723,5623,562022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice PE23,2124,1224,122022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strachoňovice JI20,5324,4624,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI22,7425,9225,922023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenice nad Lipou PE26,4619,2026,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Včelnice JH34,1732,0934,172022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Batelov JI22,5140,7240,722023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dešná JH--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Budíkovice TR--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Telč B JI27,2027,1527,202022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budeč B JH28,6428,2628,642023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Telč B JI--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Police TR--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B
PLPU
2023/05/27 Dešná, 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B)
PLPU
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže