Dalešice 2018 - FNC Dalešice

Liga: FNC
Místo: Dalešice
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 05. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Dalešice
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 04. 2018 20:00
Konec rezervace: 05. 05. 2018 00:01
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dalesice-9516.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Příchovice JNJan Kupka
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Janův Důl LIHonza Mašek
55Krásná Ves MBJosef Hanuš
66Škodějov SMFNC
77Záskalí LIhasici Bezaskovice
88Jeřmanice LIFNC
99Hradčany LITomáš Najman
1010Odolenovice JNDominik Plhal
1111Desná I JNDavid Hejcman
1212Bašnice BystřiceJCJan Košťák
1313Pěnčín JNMarek Mrkvička
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Mělník BlataMEJosef Gipfl
1616Karlinky LISDH Karlinky
1717Velké Hamry JNMAD Matthew
1818Nová Ves LILukáš Pokorný
1919Doubravička MBPetr Šifta
2020Roudný JNJan Vašák
2121Pěnčín LIHasiči Pěnčín
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bechov MBMiloslav Tauchman
24Štrbice TPJosef Gipfl
36Jeřmanice LIIveta
47Zlatá Olešnice JNPetra Černá
59Raspenava LILuboš Roušal
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNFNC
22Škodějov SMFNC
33Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
44Odolenovice JNDominik Plhal
55Jeřmanice LIFNC
66Hradčany LITomáš Najman
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Chyjice JCDavid Hrdý
99Bechov MBMiloslav Tauchman
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Smržovka JNDavid Beránek
1414Smržovka ženyJNDavid Beránek
1515Nová Ves LILukáš Pokorný
1616Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1717Raspenava LILuboš Roušal
1818Libáň BystřiceJCJan Košťák
1919Pěnčín LIHasiči Pěnčín
2020Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2121Doubravička MBPetr Šifta
2230Velké Hamry JNMAD Matthew


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/05 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga