Dalešice 2020 - Dalešice

Liga: FNC
Místo: Dalešice
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 15. 08. 2020 00:01
Začátek tipování:  15. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2020 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dalesice-10921.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Bystřice JCMichal Odzgan
33Krásná Ves BéMBJan Macoun
44Jeřmanice LIFNC
55Bukovno MBFNC
66Záskalí LIhasici Bezaskovice
77Smržovka JNJan Sajewicz
88Chyjice JCTomas Trnka
99Hradčany LITomáš Marvan
1010Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1111Pěnčín JNMarek Mrkvička
1212Valdice JCTomas Trnka
1313Škodějov SMMartin Špidlen
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Jirkov BJNMAD Matthew
1616Desná III JNTomáš Palme
1717Koberovy JNTomáš Mašek
1818Brada - Rybníček JCPavel
1919Karlinky LIJaroslav Vobecký
2020Březová LIMartina Šámalová
2121Sezemice MBRadek Stejskal
2222Bozkov SMKateřina Žitná
2323Pěnčín LIJakub Hruška
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNFNC
22Smržovka JNPetra Engelová
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Veselá SMEliška Novotná
55Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
66Jeřmanice LIDavid Beránek
77Pěnčín JNKateřina Pelcová
88Bozkov SMKateřina Žitná
99Mělník Blata ženyMEMilan Corna
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostroměř JCZdeněk Tejchman
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Dolní Sytová SMJiří Buchar
55Bystřice JCMichal Odzgan
66Jeřmanice LIFNC
77Záskalí LIhasici Bezaskovice
88Lažany LIEduard Dvořák
99Škodějov SMMartin Špidlen
1010Koberovy JNTomáš Mašek
1111Brada - Rybníček JCPavel
1212Smržovka JNJan Sajewicz
1313Hradčany LITomáš Marvan
1414Chyjice JCTomas Trnka
1515Březová LIMartina Šámalová
1616Karlinky BLISDH Karlinky
1717Bozkov SMKateřina Žitná
1818Sezemice MBRadek Stejskal
1919Pěnčín MužiLIJakub Hruška


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/05 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2020/08/15 Dalešice, Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/15 Dalešice, Dalešice
FNC
2020/08/22 Bukovno, Bukovno
FNC
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga