Cizkrajov 2018 - Memoriál Jana Štolby

Liga: VCT
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Jakub Janák
Telefon:  728047862

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 18:00
Konec rezervace: 11. 05. 2018 18:00
Začátek tipování:  12. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 12. 05. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-9261.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cizkrajov JHJan Povolný
23Halámky JHJan Prokes
34Lásenice JHHanka Straňáková
45Mníšek JHJan Zahradník
56Markvarec JHmartin pecha
67Police TROndřej Pecha
78Frahelž JHJan Slipka
89Zvíkov CBMilan Šimánek
910Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1013Police TRPavel
1114Telč JIZdeněk Kubát
1215Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
1316Heřmaneč JHOndřej Pecha
1439Mysletice JIStanislav Dolský
1540Dešná BJHAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cizkrajov JHJan Povolný
22Stříbřec JHKateřina Jonáčková
33Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
44Rapšach JHstáňa
510Staňkov JHHasiči Staňkov
630Lásenice JHHanka Straňáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI17,0417,1117,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Police TR18,2017,9618,202018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH18,3619,5519,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,8219,9719,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,8520,0920,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zvíkov CB21,8621,3521,862018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH22,2719,1222,272018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH22,7520,8422,752018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mníšek JH24,7925,0825,082018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH44,0943,1844,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Frahelž JHNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Telč JINPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga