Cizkrajov náves 2020 - Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov

Liga: -
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 09. 2020 20:00
Kontakt:   Jan Povolný
Telefon:  725920302

Začátek rezervace: 31. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 03. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  04. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2020 00:00
Zadal: Jan Povolný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Cizkrajov,Vás srdečně zvou na 7.ročník noční soutěže o pohár SDH Cizkrajov.
 
 
Závody se budou konat 4.9.2020
Prezentace od 19:00 do 20:00
Nástup ve 20:00 a cca ve 20:15 samotný závod
 
 
Startovné:200,-
 
 
Kategorie:
Muži a ženy PS SPORT
Muži PS 12 bez ůprav
 
 
Dráha asfalt
Pravidla: na 2B
Hadice: B65 C42
Savice: 2x2,5m
Koš s viditelnou funkční klapkou
 
 
Možnost zapujčení dvou závodníku..
 
 
 
 
Bohaté ceny pro všechny,první tři družstva z každé kategorie budou odměněny poháry.
Poháry dostanou i nejrychlejší proudaři z obou kategorii.
PS SPECIAL 1.prase,2.velky sud,3.maly sud
PS 12 BEZ UPRAV 1.maly sud,2.15l sud,3.praseci hlava
PS SPECIAL ZENY 1.dort,2.dort,3.dort
Občerstvení po celou dobu soutěže zajištěno....


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-11402.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Žirovnice PEJakub Růžička
22Cizkrajov PS-12 BJHJan Povolný
33Telč JISDH Telč SDH TELČ
44Slavonice JHJan Dvořák
55Markvarec JHmartin pecha
66Budeč ŽenyJHMichaela Černá
77Telč Ženy JISDH Telč SDH TELČ
88Dešná BJHAleš Coufal
99Slavonice PS 12JHJan Dvořák
1010Telč PS 12JISDH Telč SDH TELČ
1111Budeč MužiJHMichaela Černá
1212Kostníky ŽenyTRJulie Křivanová
1313Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1414Strachoňovice PS12JIJiří Líčka ml.
1515Žirovnice Ps12PEJakub Růžička
1616Batelov JIPavla Kaňkovská
1717Dolní Cerekev ŽenyJIVeronika Jelínková
1818Český Rudolec JHOndřej Huml
1919Bílkov Peč PS12JHJan Povolný
2020Cizkrajov JHJan Povolný
2121Mysletice JIKarel Běhan
2222Cizkrajov PS 12JHJan Povolný
2323Rynárec APEJan Šátek
2424Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
2525Budeč ženy BJHVěra Křížová
2626Knínice PS12JILukáš Novák
2727Mysletice PS12JIKarel Běhan
2828Rynárec BPEJan Šátek
2929Rácovice TROndřej Šťastný
3030Libkova Voda PEVena Drahný
3131Knínice JILukáš Novák
3232Jemnice Ženy TRRadek Jenerál
3334Jemnice Muži PS 12TRRadek Jenerál
3435Radkov JIDavid Pavlíček
3536Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
3637Bílkov TřeběticeJHRadim Tříletý
3738Jemnice Muži speciál TRRadek Jenerál
3840Radkov PS 12JIDavid Pavlíček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI17,0417,1117,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Police TR18,2017,9618,202018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH18,3619,5519,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,8219,9719,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,8520,0920,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zvíkov CB21,8621,3521,862018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH22,2719,1222,272018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH22,7520,8422,752018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mníšek JH24,7925,0825,082018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH44,0943,1844,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Telč JINPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Frahelž JHNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2021/09/03 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově 2021
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga